Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e valamivel befolyásolni...

Lehet-e valamivel befolyásolni a menstruáció kezdetét?

Figyelt kérdés
Elvileg április 28- május 4 ig lesz meg. De én május 1-4 között elutazok. És nem szeretném ha akkor jönne meg. Jobb lenne,ha korábban. Mert leszeretnék feküdni a barátommal. Remélem valaki tud segíteni. Várom a válaszokat. Köszönöm szépen!
2008. ápr. 16. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogamzásgátlóval tudod szabályozni!
2008. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy ha azt nem szedek, akkor lehetséges valamivel?
2008. ápr. 17. 07:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy adag C vitamin eltolja 1-3 nappal. Vegyél valamilyen 1000 mg-os tablettát vagy pezsgőtablettát.


Előrehozni nem tudom mivel lehetne. Elvileg a forróvizes fürdő előrébb hozza, de szerintem csak 1-2 nappal és állítólag nagyon be lehet görcsölni tőle.

2008. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg se próbáld, az ilyen praktikák nagyon veszélyesek lehetnek.

Ha szednél fogamzásgátlót, azzal lehet csalni egy két napot, de azzel sem célszerű ennyit.

Szóval törödj bele, ez a természet és így működik.

EGyszerűbb az utazást arrébb tolni...

2008. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Állitólag a citromlé 1-3 napot eltolja!
2008. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Segíts valakinek költöztetni - vagy valami hasonló mozgalmas dolog 1 napon belül meghozhatja.

Ha viszont nem jön ösze, akkor is "feküdhetsz" - de inkább kérd meg őt, hogy arrafelé most ne kísérletezen (és legyen kíméletesebb, mint általában). De olyan lány is van, akinek ilyenkor, egy kis időre eláll a vérzése. Főleg, ha az elején, vagy a végén van.

2008. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!