Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 9. napja csinálom a 90 napost...

9. napja csinálom a 90 napost és lement 3 kg. Az jó? A menstruáció fogja befolyásolni a 90 napost? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 11:57
 1/5 anonim válasza:
50%
Hu...az jo eredmeny!megirod azt a titkot???
2009. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jonak jo de meg semmikepp ne hagyd abba. egyelore igazabol nem is zsirt egettel hanem eloszor kiuritetted a majad glikogen raktarat, utana az izmokat es a zsir csak ezutan kovetkezik. igy tovabb.
2009. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha menstruálsz azalatt, ha mérlegre állsz 1-2 kg ingadozás lehet, az ne zavarjon be :)
2009. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs titok,csak megpróbálok nagon keveset enni.Mióta elkezdtem a 90 napost azóta egyszer sem laktam jól,mindig éhes vok.Nagyon hiányoznak a régi kaják.Na jó,nem azt mondom soha nem esem bűnbe,de sztem ezzel mindenki igy van.De próbálom magam tartani.Most vok 64kg(67-ről :D),és 55 a cél.Addig még sokat kellessz szenvednem!Sok sikert nektek és köszi a segítséget!!!
2009. ápr. 6. 07:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem jó,ha mindig éhes vagy. próbálj meg tobbszor keveset enni. én 1 hónapja csinálom, 10 kg ment le eddig, és nem is éhezem.persze eleinte nekem se volt konnyu,de idovel meg lehet szokni a kevés adag kaját. 1 tanács: a menstruáció alatt ne állj a mérlegre,csak utána,mert lehet,h azalatt 1 esetleg 2 kg-val tobbet mutat a mérleg. sok sikert!
2009. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!