Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valahogy befolyásolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahogy befolyásolni a menstruáció mennyiségét?

Figyelt kérdés
Mitől lesz több vagy kevesebb a vérzés?
2011. szept. 26. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de az étkezés közrejátszat benne, mert pl. a csoki+zsíros kaja több vérzést okozhat, a C vitamin tartalmú ételek, vagy csak simán a sok gyümi és zöldség pedig csökkentheti(de ettől lehet hogy több ideig fog tartani). Szóval szerintem nem, mert ami kijön az kijön :-)
2011. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
kevesebb lesz a menstruációd sokkal ha például kivágatod a méhedet.
2011. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De ha tényleg befolyásolni akarja, akkor feldug egy vízcsapot, körberagasztja, hogy csak a csövön jöjjön a cucc. Ha befolyásolni akarja a mennyiséget, akkor

Mensikor megnyitja a csapot olyan mértékbe, amennyire befolyásolni szeretné a cucc kiáramlását.

Hátránya a megoldásnak, hogy a punci szex felejtős. Viszont a popsiba még mehet a bráner xD

2011. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az alkoholtól több lesz és gyorsabb, sok-sok citromtól (napi 4-5 min, pl limonádéban) elhalasztódik, később jön meg, de jobban görcsöl.
2011. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha felvágod az ereid több vér fog folyni
2011. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha fogamzásgátló tablettát szedsz, kevesebb lesz, rövidebb ideig tart és nem görcsölsz annyira.
2011. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fogamzástablettát nem fogok szedni 11 évesen :) A citromról már én is hallottam lehet kipróbálom
2011. szept. 26. 14:47
 8/10 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
11 évesen mensid van? Jó gyorsan megjött.
2011. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem mondtam, hogy 11 évesen szedj fogamzásgátlót. Csak a kérdésedre válaszlotam... :)
2011. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Solarian ***** válasza:
Lehet hát. Parafadugóval.
2011. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!