Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes nem vagyok, de nem is...

Terhes nem vagyok, de nem is jött meg, fertőzésem volt, esetleg nagyobb probléma lett belőle?

Figyelt kérdés
Vettem tesztet,negatív lett, ötödik napja késik a menzeszem.Amúgy sem lehettem volna terhes, védekezetünk,nem szakadt az óvszer...tehát...a fertőzésem elég hamar abbamaradt,kezeltem canesten krémmel.Esetleg felhúzódott valahova,és nagyobb problémát csinált?
2009. jún. 17. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a fertőzés miatt késik. Ha sokat idegeskedsz rajta, amiatt is késhet. Úgyhogy nyugi. :) Valószínű hamarosan meg fog jönni. Ha pár napon belül mégsem jelentkezik, keress fel egy nőgyógyászt, hátha tényleg benned maradt még egy kis baci.


Eddig egyébként pontos volt?

2009. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan 4 hónapja állt be,mióta elveszítettem a szüzességem előtte nagyon pontatlan volt...volt,hogy 2 hónapig meg sem jött,de volt,hogy kéthetente, ilyesmik.
2009. jún. 18. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!