Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor árthat a Canesten?

Ilyenkor árthat a Canesten?

Figyelt kérdés

Már egy ideje a hüvelygomba tüneteit észlelem magamon.

Kipróbálnám a Canesten Combit, hátha megszünteti, de nem vagyok benne biztos hogy hüvelygomba, orvoshoz nem akarok menni. Ha használom, és mégsem az akkor nem árthat?

És ha csak a krémet használom, az is segít?



2012. ápr. 9. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Canestent akkor is használom, mikor semmi bajom, megelőzésképpen. Sajnos muszáj, mert a sok antibiotikum tönkretett. Most épp bajom van és holnap megyek dokihoz.
2012. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid? Nekem gyakran van, úgy hogy tudom milyen.
2012. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Árthat, mert ha nem gomba, rosszabb lesz, mint most. Inkább mégis menj orvoshoz, nem kedv kérdése igazából...
2012. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orvos minek van? El kell hozzá menni ha baj van!
2012. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki sem akar orvoshoz menni, de ha baj van, muszáj! Nincs más választásod, ha meg akarsz gyógyulni!!!
2012. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, bocsika...

Jártál már nőgyógyásznál?

2012. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Canesten Combi nem árthat, legfeljebb nem használ...
2012. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2.-nak. A tünetek :fehér váladék a hüvelyben, nem büdös, nem fáj, de már ettől nekem volt húgyhólyaghurutom, ami borzasztó! Ma kaptam a dokinál Gynoxin 1x600-at és Lomexin krémet. Hát nem tudom milyen lesz.

Sok gombafajta van. Tünetei változóak. Lehet túrós váladék, ami esetenként kellemetlen szagú, égő viszkető érzés, féjdalmas a közösülés stb..

2012. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!