Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket ott lent. De nem...

Viszket ott lent. De nem belül a hüvelyem. Tehát nem fent, hanem kívül. Vettem canesten kombit. Akkor is kell az applikátor? Vagy elég a kenőcs ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 12:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ráadásul most kell majd megjönnie, és azt írja, hogy a hüvelyi kezelést abba kell hagyni még a menses előtt..

help

2010. dec. 27. 12:31
 2/14 anonim ***** válasza:

előbb várd meg míg elmúlik a menzesz és ha utána is viszketsz akkor menj el a nőgyógyászhoz és mond meg hogy vettél canesten kombit

lehet hogy engedi majd hogy használd

egyébként feleleges volt megvenni mert az orvos adott volna olcsóbb és hatásosabb szert...

2010. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor a tabblettát már else kezdjem mivel meg fog jönni??
2010. dec. 27. 12:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha kívül viszketsz nemis kell a tabletta, kenegesd a krémmel. anno nekemis volt ilyen és csak canesten kenőcsöt írt fel
2010. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát igen csak kívül. a hüvelyemnél, meg a csiklómnál..

de ott belül fent nem.

2010. dec. 27. 12:43
 6/14 A kérdező kommentje:

és a krémet is abba kell hagyni, ha majd megjön?

és neked hány nap volt még elmúlt a viszketés/pici csípés?

2010. dec. 27. 12:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég lett volna csak egy tubus krémet venned, hamár nem akarsz nőgyógyászhoz menni. Nyugodtan kenegesd magadat addig is, amíg megjön a menzeszed : naponta 2-3x alapos mosdás, törölközés és vékonyan, de alaposan mindenhol bekened magadat, ne csak szigorúan a viszkető területet, hanem körülötte is, hogy megakadályozd a terjedést. Ha megjön, abbahagyod a kezelést. Ha a mensid után tünetmentes vagy, nyertél, viszont ha még érzel valamit, akkor menj nőgyógyászhoz, de azt is mondd el őszintén, hogy mikor kezdődött és mivel kezelted magad.
2010. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

olvastam, hogy hüvelybe nem kerülhet be a krém..

de akkor körülötte bekenhetem?

2010. dec. 27. 12:49
 9/14 A kérdező kommentje:

ajj most nem értem légyszi segítsetek

szóval a hüvelyemnél viszket és a csiklómnál.

de nem kell felnyúlnom ahhoz, h elérjem a viszketési területet...

akkor nem kell a tabletta, igaz?

de a hüvelyembe nem kerülhet be a krém.. tehát ne nyúljak be és ott ne kenegessem, de a hüvelyem bekenhetem?

2010. dec. 27. 12:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
bele ne kerüljön krém, de ha pici megy be, nemlesz tőle semmi bajod. nekemis a bejáratnál viszketett és az orvos mondta h kenjen canestennel, a bejáratnál is nyugodtan bekenhetem
2010. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!