Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriozisomvan orvos...

Endometriozisomvan orvos váltáson gondolkodom. Tudnátok ajálani valakit Budapesten?

Figyelt kérdés
Az akihez most járok kért egy csomo vizsgálatot,ott bebizonyosodott az endo.De itt vége is let anyit mondot hogy szedjek fájdalom csilapitot ha már nagyon muszáj.Havi két doboz fájdalom csilapito biztos hogy el fogy.Ez igy nem maradhat.
2012. ápr. 9. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megműttettem magam és nem bántam meg. Azóta jól vagyok nekem a köldökömben volt., így a sebészeti klinikán műtöttek a nőgyógyászom irányított oda.
2012. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapja vette észre a nőgyógyászom, hogy endometriózisom van nagy valószínűséggel, nem tudom, mióta volt, mert előtte legalább másfél évig nem voltam nőgyógyásznál, és tüneteim se voltak (kivéve menstruálásnál, de azt másra fogtam) de miután nem csökkent a mérete (6cmx6cm), sőt kicsit nőtt is 3 hónap alatt, nekem mielőbbi műtétet javasolt az orvosom, amit végre is hajtottak. A doki elmondta, hogy amíg ez benne van a petefészkemben, addig kizárt, hogy terhes leszek. Biztos vagyok benne, hogy nem egészséges bent hagyni. A műtéten pár nap alatt túl vagy, és legalább nem terjed tovább. A dokim azt mondta a műtét után, hogy ha babát szeretnék, akkor minél előbb kezdjünk el próbálkozni, mert ha újra kialakul (és sajnos akinél egyszer kialakult, újra előfordulhat), akkor megint nem fogok tudni teherbe esni. Azt is elmondta a műtét előtt, hogy kis esély van arra is, hogy a petefészket is el kell távolítani, gondolom ez is attól függ, hogy mekkora, mennyire ágyazódott be, vagy valami hasonló... Szerintem már csak emiatt se várj vele, minél előbb vetesd ki...
2012. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!