Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra tudtok ajánlani...

Krisztin82 kérdése:

Felfázásra tudtok ajánlani valamit ami recept nélküli, nincs ma orvos:- ( iszom a sok folyadékot de hétvégére azért jó lenne ha lenne itthon valami ami kicsit segíthet még?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam ilyenkor ami hatásos kamillás meleg fürdő.
2012. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha "sietni" kell, akkor napközben (kevesebb idő) végy többször forró lábfürdőt lavorban! Este pedig lefekvés előtt mindenképpen kádban teljes forró fürdőt! És persze utána a forró tea, és rögtön be az ágyikóba!
2012. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszula.
2012. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Főzöl egy erős kamillateát (nem filtereset), beleöntöd egy lavórba, és felé guggolsz félmeztelen. A meleg kamillás gőz gyulladáscsökkentő, és a lavór felett bármikor elengedheted magad (utána alapos fertőtlenítés!!!)

Lehet kapni a patikában Urogint, ez egy elég jó tinktúra, kiegészítésként szoktam fogyasztani.

Illetve engedj egy kád vizet és tegyél bele egy kiló sót (a bőrödet is tök jól leradírozza, csak aztán hidratáld).

Az áfonya tényleg jó, bár én inkább elrágcsálom a szárazat, vagy a széttört formájából teát főzök. Sokat, erőset, így a folyadékpótlás is meglesz. ha másnap piros a pisid, ne ijedt meg nagyon, az áfonya színezheti.

DE! ORVOSHOZ MUSZÁJ ELMENNI! :) Szóval mihelyst lesz rendelés, tessék elmenni, nem szabad vele játszani.

2012. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] -Itt a tinktúra, vény nélküli.
2012. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inni szoktam Cranberry levet. Nem tudom mi magyarul egyesek szerint vörösáfonya mások szerint tőzegáfonya. Tescoban lehet kapni, azt hiszem ott vörösáfonya néven. Gyümölcsleveknél megtalálható. Nagyon jó kifejezetten húgyuti fertőzéseknél csodákra képes. Főleg akkor jó ha már gyógyuló félben vagy. Én nyár óta minden nap iszok egy pohrárral azóta nem volt semmi gondom felfázással. Érdemes belecsavarni egy fél citrom levét is mert a C-vitamin is segít ilyenkor.

A kamillás fürdő szerintem is segít. Ha viszont nem leszel jobban, mindenképp menj el orvoshoz (sőt ha jobban leszel akkor is érdemes kontrollra elmenni, mert néha jobban érzed magad viszont még maradnak baktériumok és pár hét múlva megint beteg leszel.)

2012. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wolfie75 ***** válasza:

A sima bolti forgalomban kapható tőzegáfonya italban nem tudom mennyi maga a hatóanyag, magam részéről a Tőzegáfonya kapszulát tudom ajánlani:

[link]

2012. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!