Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erös a vérzésem, és feketés...

Antonia30 kérdése:

Erös a vérzésem, és feketés alvadt vérdarabok távoznak valaki segitene tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Tegnap elött jött meg a vérzésem de erös, és mikor kimegyek a wc-re pisilni, utánna ülök még egy kicsit és folyik ki a vér a wc be . Olyan sötétes szinü, idönként feketés alvadt vér darabokkal. Mult honapban is ilyen erös volt, nemtudom mit tegyek már mert elég pánik beteg vagyok. és minden pisilésnél igy van. Tegnap elöttöl kezdödöt. Valaki segitene?
2012. ápr. 10. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől bepánikolni. Nincs ebbe semmi természetellenes. Az sem baj, hogy erős és az sem, hogy darabos. Menstruációs váladék vérrel keveredett szövettörmelék (nyálkahártya), szövetközi nedv. A menstruációs vér jellegzetes: nyúlós, nyálkahártya részeket tartalmaz és nem alvad meg. Tehát no problem.
2012. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia.köszönöm a segitséged.még azt elfelejtettem odairni,hogy januárban szültem spontán a negyedik babámat aki közel 5 kilos volt.most szülés ota ez a második menstruáciom,csak elég erös,a mult honapi is ilyesmi volt az közel 14 napig tartott.most ergam cseppet is szedek.
2012. ápr. 10. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem tudom mennyire normális. Végülis nagy baj nem lehet mert megjött rendesen. Az erőssége szerintem a baba miatt alakulhatott ki, de ha úgyis látott már orvos akkor nem hiszem, hogy aggódnod kéne.


Gratulálok a gyerkőchöz! :-)

2012. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. ápr. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!