Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 12napja szültem, de még...

12napja szültem, de még mindig eléggé erős a vérzésem, ez normális? Tudom, hogy 6hétig tart, de ilyen erős lesz végig? Alvadt vérdarabok is vannak benne.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudm egyáltalán erősebb vérzésel h engedtek haza?Engem bent akartak tartani pedig én nem mondtam erős vérzésnek azt ami volt.Mindenképp hivd fel az orvosod és kérdezd meg tőle h ez mennyire normális, én ugy tudom h napról napra kevesebb kénne legyen.
2011. jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalam igy volt.2hetig sok,majd csokkent par napig keves majd ujra tobb lett,de mar nem anyira sok mint az elejen.kb olyan mintha 3menzim lett volna egymas utan.teljesen a 6.heten mult el,mire kontrolra mentem mar nem vereztem.
2011. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hetekig nagyon erősen véreztem! Ha jól emlékszem 2-3 hétig! Utána lassan csökkent a mennyisége de így is 7hétig tartott a dolog!
2011. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos én csak annyira véreztem mint egy normál menstruáció.2 napig jobban azért, utána elég volt a sima intim betét.kb:8-10 napig tartott.Mondta a dokim, hogy jó gyors a sebgyógyulás, mert a gátam is nagyon hamar regenerálódott.

ezek szerint mindenkinél és szülésenként más.Azért, ha nagyon durva, keresd meg a dokidat!

2011. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orchidea001 ***** válasza:

Ez normalis én 3 honapja szultem.Kb.2 hetig erosen vereztem,aztan vilagosodott és 4-5 het utan elmult.

Kb, a 2 heten nekem is volt, hogy egy nagyobb darab alvadt ver jött ki,azonnal hívtam a szülésznőt és mondta hogy nyugi ez normalis.Ha sokaig fekszel,ulsz nem tud tavozni, majd egyben jon ki...

2011. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!