Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon komoly lehet a baj? (15/L)

Nagyon komoly lehet a baj? (15/L)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

Pár hete csípést éreztem vizelés közben, aminek szúrós, éles szaga volt. Gondoltam magamban biztos rossz táplálkozás.

Aztán csaknem múlt el és anyám azt mondta menjek el a gyerekorvoshoz. Ő megvizsgálás nélkül felírt valamit.


Nem múlt el, csak enyhült.

Napokkal később elkezdett a hüvelytornácom sebesedni és viszketni. Lehet, hogy csak megsebesítettem volna valahogy? De a csípés is egyre erősebb lett, plusz a menzeszem is késett 4-5 napot, amit nem szokott.


Anyám ekkor utazott el egy hétre.. (tesómmal meg vele élek)


Holnap fog hazajönni, és most olyan rossz a helyzet, hogy véres a vizeletem és a székletem, a sebeim egyre csúnyábbak, próbáltam fertőtlenítőt tenni rá, de semmi.

3 napja lázas is vagyok. Ráadásul találtam egy hólyagot is a szeméremdombomon. Mintha valami felgyülemlett volna, arról nem is beszélve, hogy nagyon fáj.


Orvoshoz én nem tudok menni, mert a legközelebbi női orvos messze van és a bátyámnak pedig nem fogom mondani, mert ő sem tud velem mit kezdeni.


Megvárom holnapig anyámat.. de félek valami komoly lesz a gond, és most már nagyon-nagyon kellemetlen, és nagyon fáj.



2012. ápr. 10. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel már régen el kellett volna menni orvoshoz, nem tudom mi lehet, de nem jól hangzik a vér és a sebek.
2012. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kb. 3 napja komolyabbak a tünetek, anyám meg nincs itthon és az első orvos (mivel falun élünk) nem itt van a közelben. A gyerekorvos meg nem sokat ér, a gyógyszert kiváltani meg sem nekem, sem testvéremnek nincs pénzem.
2012. ápr. 10. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem voltál már orvosnál.
2012. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltál uszodába,idegen wc-be ilyen helyeken?
2012. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, de mindenképpen orvoshoz kell menned, mert már így is komolynak tűnik, amit írtál, és ha nem kezelnek Téged, az még sokkal rosszabb is lehet!!!
2012. ápr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
huuuhh tudom milyen érzés lehet nekem gyakran vannak ilyen bajaim ott lenn...valamikor enyhül valamikor nagyon roszz de nem merek elmenni nőgyógyászhoz :S....
2012. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
ha már elmentél dokihoz irj hogy mivolt :)
2012. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy ezzel már réges-régen el kellett volna már menned orvoshoz, mert elég rosszul hangzik..:S
2012. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!