Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrák lenne vagy semmi komoly?

Mellrák lenne vagy semmi komoly?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hete nagyon fáj a mellem...Eddig csak akkor fájt mikor megjött és elmúlt utána egy pár napig még de utána elmúlt...Most viszont már lassan több mint 2 hete elmúlt és még mindig nagyon fáj a mellem feszülő érzést érzek és mintha nőt is volna!

Lehetséges lenne hogy most nő a mellem mivel 23 leszek júniusban ilyenkor is nöhet a mell vagy mi lehet a gond?


2012. febr. 18. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Volt védekezés nélküli aktusod? Amúgy valószínű csak Mastodynia de mindenképp menj el orvoshoz. Jobb félni mint megijedni.
2012. febr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

elsőre azt gondoltam magamban, hogy terhes vagy.

Tapintsd meg meg mindenhol, hogy nem találsz-e vmi változást. Bár ez elég változás, ha nagyon fáj.

Nem kell egyből a mellrákra gondolni, tegyük fel daganat lenne, egy nagy eséllyel jó indulatú, és akkor az nem rák.

Na de fessük az ördögöt a falra, ha semmi okát nem látod, hogy feszüljön, menj el orvoshoz.

2012. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót,és nem is használunk gumit de kiveszi előtte!

Viszont megtapogattam magam és érzek domókat mind a két mellembe oldalt és fáj ha megnyomom de mondom mind a 2 mellembe!

És ha a melltartót leveszem akkor ajjjjj nagyon fááááj :(

Iszonyatosan feszül:(

2012. febr. 19. 00:14
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
9 hónap múlva az alhasad is szörnyen fog fájni.. "Kiveszi előtte".. az előváladéktól is teherbe lehet esni.
2012. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De ha terhes lennék akkor miért volt meg???

Mondom most múlt el 2 hete...

Tudom hogy attól is teherbe lehet esni,de most nem az volt a kérdés és 100%oasn biztos vagyok benne hogy nem vagyok terhes hanem itt más van!

2012. febr. 19. 01:16
 6/14 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem hogy biztos kérdezitek majd hogy mért ne lennék terhes onnan veszem,hogy azért nem vagyok hülye és tudom mivel jár...Szval nem csak a mellem ffájna akkor!

Szval a terhesség kizárt!

2012. febr. 19. 01:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Mellrákra ne gondolj rögtön, de jobb lenne ha orvoshoz mennél, legalább megnyugodnál.
2012. febr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem rák, pláne ha mind a kettő fáj és egyszerre kezdett fájni. Inkább valamiféle gyulladás, vagy a mi is a neve... a tejmirigyekkel vagy valami hasonló dologgal lehet még probléma. Ajánlott orvoshoz fordulni, de szerintem ne aggódj, ez nagy valószínűséggel nem rák.

Egyébként így is lehetsz terhes. Csinálhatnál tesztet, nem vesztesz vele semmit.

2012. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Rendben akkor most csinálok is egy tesztet és el is megyek orvoshoz jövöhéten!

Viszont ezzel hova menjek,hogy fáj a mellem,mert van aki nőgyógyászhoz van aki meg momográfia,szval melyikre kéne mennem ?

Mert lehet ők is megnyomkodják de nem egy valami alá kéne hogy befekdjek hogy megnézzék mi az mert nyomkodásból elég nehéz szerintem megállapitani!

2012. febr. 19. 11:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj, a mammográfira is ő küld ha kell.
2012. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!