Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnő nek miért görcsöl a...

A barátnő nek miért görcsöl a hasa és fáj a melle?

Figyelt kérdés

terhes lehet ?

mert egy 2 hete le feküdtünk egy mással és neki is ez volt az első alkalom

és pedig a gumi nem volt lyukas mert meg néztük utána is + én még el sem élveztem

ez hogy lehet akkor ?


2012. ápr. 12. 17:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
megjött neki,vagy meg fog neki jönni.. azért:) nem terhes
2012. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Könyörgöm, hány évesek vagytok?

Nem terhes. Valószínűleg menstruál, vagy menstruálni fog.

2012. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Jesszusom,hány éves a barátnőd? Ha még nem menstruál akkor nem kéne sexelni,ha meg már menstruál akkor szinte tuti hogy érzett ilyet,legfeljebb eltérő mértékben.
2012. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de 1 hete folyamatosan

amikor le feküdtünk már utána másnap mondta hogy hány ingere van és szédül ezek el is múltak de most egy hete van ez

2012. ápr. 12. 17:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Vírusfertőzés?


(Bocsánat, de annyira nevetnem kellett! Szex után másnak émelyeg...lehet, hogy tőled? :D)

2012. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy tőlem,mert ha én jól tudom akkor ha védekezünk akkor nem lehet el kapni betegségeket egymástól
2012. ápr. 12. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Sex utáni másnap nem érezhet semmilyen terhességi tünetet, vagy be akar kicsit paráztatni vagy ő maga is kicsit naiv.ha rendesen védekeztetek akkor nem lehet terhes.nyugi.
2012. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A hányós-hasmenős vírus nem nemi úton terjed. bárki megfertőzhette. (*nem feltétlenül fognak a dolgok belőle távozni, lehet, hogy csak hányingere lesz, és görcsölnek a belei)
2012. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

én is mondtam neki hogy nem érezhet semmit még ha az is

de nem akarta el hinni,de azt meg figyeltem amikor jól szórakozunk akkor nem is fáj a hasa se a melle

2012. ápr. 12. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:

"nem hiszem hogy tőlem,mert ha én jól tudom akkor ha védekezünk akkor nem lehet el kapni betegségeket egymástól"


Ezek szerint tele vagytok mindketten betegségekkel, csak abban bíztok, hogy a gumi mindezek ellen is véd?

2012. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!