Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdhetem újra szedni a...

Elkezdhetem újra szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdtem szedni a fogamzásgátlót azelőtt sosem volt rendzseres a mentsruácóm.. volt, hogy hónapokat is kimarad. Az orvos azt mondta, hogy van ilyen, sőt, hogy akad akinél az első szülés után áll csak be rendszeresre. Két éve kezdtem el szedni a gyógyszert, de 3 hónapja abba hagytam, különbféle okokból. Egyszer megjött még, de két hónapja semmi.. Szeretném folytatni a szedését, de elvileg a gyógyszert az első napon kell újra elkedzeni szedni. Mindenképp meg kell várni, hogy megjöjjön? Nem vagyok terhes, csak ilyen a szervezetem:S Felkeresem az orvost is, csak gondoltam hátha járt itt valaki hasnolóan mint én. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 18. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Ezt dokival konzultáld mindenképp, mi itt erre nem hinném, hogy tudunk tanácsot adni, de önálló döntésből ne kezdj gyógyszert szedni.
2009. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, egyértelmű :) nem vagyok felelőtlen, csak kíváncsi voltam-vagyok, hogy valaki járt-e hasonló cipőben, ennyi az egézs, orvost pedig mindeképp fel fogok keresni :)
2009. jún. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!