Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkahelyi stressztől, idegess...

Munkahelyi stressztől, idegességtől lett már vmi bajotok?

Figyelt kérdés
elég sokat stresszelek mostanában és éjszaka a szívem nagyon szúrt...meg napközben is kicsit,és a karom is kicsit zsibbadt,kipirosodott a fülem..gondolom a stressztől lehet.csakhát jo lenne 30 évesen nem elpatkolni szívrohamban...
2010. ápr. 26. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

öhh hát igen én már 15 évesen megtapasztaltam most már csak egyre rosszabodik, 18 leszek.

na szóval kb a nap felébe stresszes vok, hányinger, hányás, hasmenés az alap, mellé állandóan szúr a szivem nehzen kapok levegőt, magas a vérnyomásom, állandóan ver a víz, légszomjam van, na egyszóval mindenre kihat

és akkor még nem is beszéltem arról h mien közérzetet biztosít ez mindennap, h ne vegyék észre h mi a baja, rejtegetni a kezed mert folyik róla a víz, alig tudok beszélni emberek elött annyira rossz:S

doki azt mondta h még pár év és 20 évesen a szívroham visz el..

szal igen, stressz=felemészt

egy sulis:D

2010. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagybátyámnak 36 évesen infarktusa volt emiatt :S
2010. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy maga a sziv nem fáj. Kár belelovalnod magadat a bajokba, amelyeket valóban a feszültség okozhat. Tanulj meg relakszálni (csak ilyen ikszem van, és csak rövid i-m, viz borult a laptopra), még jobb lenne, ha megtanulnád az autogén tréninget. Ezt tanfolyamokon lehet elsajátitani, nagy munka, de kellemes, és életed végéig hasznát fogod venni.
2010. ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem sajnos olyan problémám van, hogy h minden tökéletes, akkor is jönnek kételyek bennem minden áldott nap és megőrülök tőlünk, egyikből jön a másik és sosincs vége. Aggódom, félek, bizonytalan vok, ennek eredménye: magasvérnyomás-betegség
2010. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy kár, hogy amig mindenki tisztában van azzal, hogy fogfájás vagy vakbélgyulladás esetén van orvoslat, van megoldás, az a tény, hogy lelki gyógyitás is létezik, méghozzá gyógyszer nélküli és hatékony, alig-alig van kint a köztudatban. Igaz, a lélekgyógyászképzés is csak két évtizede kezdődött hazánkban, s minden új tudomány nehezen nyer teret. A kevéssé hatékony és végtelen, ezért nagyon költséges, pszichológussal való beszélgetés ismert, vagy a pszichiáter elmét elbutitó gyógyszerezése, amely csak tüneti kezelés. Ezért aztán ki-ki sinylődik lelki nyavalyáival, félelmeivel, szorongásaival, rossz kedvében és egyéb közérzetet tönkretevő, lelki betegségének tüneteivel, akár élete végéig. Ezért él közöttünk annyi ideges, lehangolt, erőszakos és rosszkedvű öregember, ezért a sok depresszióval, pánikkal, fóbiával és egyebekkel szenvedő embertársunk, holott élhetnénk mindannyian jókedvben, harmóniában magunkkal, sorsunkkal és egymással.

Tapasztalatból mondom mindezt, mert az integrativ pszichoterápiás kezelés javitotta meg életminőségemet, amikor azt maga az élet, eseményeivel lerontotta. Begyógyitotta lelki sebeimet.

2010. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! meditáltam régen,csak már abbahagytam pedig akkor nagyon nyugodt voltam... most egy-két melotárs miatt is felcseszem az agyam,meg hát emberekkel foglalkozom , nem egy leányálom.elkezdek meditálni megint az sztem hatásos lesz+több sport.ma már jobban érzem magam mint tegnap:)
2010. ápr. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!