Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás nagy mennyiségben...

Fehér folyás nagy mennyiségben, beduzzadt szemérem ajak, mi ez?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, még nem jött meg és eléggé aggódom...

Minden nap találok egy elég nagy kellemetlen szagú fehér valamit a bugyimon. Ezenkívül az egyik szemérem ajkam eléggé nagy a másikhoz képest. Néha viszket.

Gond van? Vagy ez természetes? Légyszi válaszokat!


2012. ápr. 13. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudsz elmenni nőgyógyhoz?mert ez rosszabbodni fog.
2012. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocsi , elirtam 12 vagyok.

nemnagyon tudok..

2012. ápr. 13. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

anyukádnak szóljál mindenképp, aztán mentek a nőgyógyászhoz

de az is lehet, hogy összeszedtél egy hüvelygombát (ez általában minden nőnél előfordul élete során legalább 1x)

2012. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és azt hogy lehet összeszedni?
2012. ápr. 13. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet természetes fehérfolyás, fiatal még nem menstruáló lányoknál elég gyakori, megijedni nem kell, nézd, ha naponta csak egyszer kell bugyit cserélned akkor még csak nem is kóros, általában elmúlik 2-3 nap alatt. Ha netán súlyosbodna a helyzet gyermek nőgyógyászhoz kérjen időpontot édesanyád ott majd mondják a további teendőket. Ne próbálkozz semmilyen házilagos módszerrel, nehogy többet ártson, mint használ. Tisztálkodás is elég napi kétszer, tiszta vízzel, szárazra törölni és jó bő pamutbugyogót felvenni, hogy ne pálljon ki, mert akár attól is lehet. Ilyesmi természetes , valószínűleg hamarosan menstruálni fogsz. Várj pár napot, és ha nem múlik menj orvoshoz.
2012. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hüvelygombát bárhol el lehet kapni. Uszodában például, vécén, vagy még attól is, ha vécézés után nem jól törlöd, és a végbélnyílásról kerülnek át, szóval sok módja van, hogy elkapd, de annyira nem veszélyes, és nem is arra gyanakszom, szerintem neked ártatlan fehérfolyásod van.
2012. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert ha nem kezelik, sokkal rosszabb is lehet!
2012. ápr. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

13 éves lány vagyok, nekem is volt egy ideig erős fehér folyás, de rá pár napra megjött az első - nem kizárt, hogy neked is meg fog jönni nem sokára.


A beduzzadt szemérem ajak-ügyben nem tudok segíteni.

2012. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!