Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után egy napig...

Abortusz után egy napig véreztem, szinte semmi nem jött addig amig a párommal elvesztettük a fejünket. Most baj van?

Figyelt kérdés
Nem volt behatolás,de orgazmusom volt ez párnapja történt ,és azóta kis mennyiségben barnás vér távozik.Nagyon elment a kedvem sz élettől.. Van valami bajom? Szégyenlem közölni a dokival!

2012. ápr. 14. 08:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát az abortusz napjátol számitva ,négy nap után történt.
2012. ápr. 14. 09:00
 2/10 anonim ***** válasza:
hát öszintén nem tudom mi a teendő. nekem missed ab-om volt és én 4 nap után nem is tudtam volna szexelni olyan szarul voltam. sztem első körben nyugodj meg. én missed ab után egy hétig véreztem. ugyhogy annyira nem lehet nagy a baj. csak ilyenkor a fertőzésveszély elég nagy. egy ideig mindenképp bird ki szex nélkül mert magadnak csinálsz késöbbre komplikációkat.
2012. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
felelőtlenség a köbön...
2012. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jól tudom hogy ez hatalmas felelőtlenség volt!
2012. ápr. 14. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:
első vagyok... fájdalmad nincs? mert ha jól emlékszem nekem azt mondta a doki, akkor van gond, ha erős görcsök jönnek.. akkor viszont azonnal dokihoz kell mennned
2012. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fáj,de ha jól értesültem attól még lehet valami bajom..
2012. ápr. 14. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már ne szégyelld, tessék elmondani az orvosnak. Lehet, hogy lesz pár kellemetlen perced, az is lehet, hogy letol a doki, de ha vm gond lenne amit most még lehetne kezelni, és a későbbiekben a szégyenlősség miatt nem eshetnél mondjuk teherbe, akkor sosem bocsájtanál meg magadnak. Mindenféleképpen menj orvoshoz! Legalább védekeztetek? Mert ha nem, még akár teherbe is eshettél, bár kicsi a valószínűsége, de nem kizárt. Hétfőn menj el orvoshoz, és írj majd, mit mondott!
2012. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
látom, a lelkiismereteddel minden rendben van...van egy gusztusod, bocs.:-(
2012. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Nézd, az orgazmus oxytocin-elválasztással jár mindkét nemben (férfiban az hozza létre az ejakulációt), és hát az oxytocin szerintem ilyen helyzetben inkább hasznos, mint káros... káros inkább az alhasi vérbőség lehet, ami az izgalmi állapotban jön létre, de pont az orgazmussal szűnik is...

Szóval szerintem a gondod inkább a lelki tényező, a "hogy mertem élvezni, amikor rosszat tettem" - na ez az, amit sürgősen el kellene felejteni, mert ez az, ami abban is gátol, hogy a kérdéseet az orvosoddal öszintén megbeszéld. Szerintem nem tettél semmi olyant, amit szégyellned kellene, amit ne beszélhetnél meg emelt fővel és nyugodtan az orvosoddal...


Mindamellett az meg tény, hogy előbb rendbe kell magad tenni lelkileg mielőtt a szexualitással foglalkozol, mert a szőnyeg alá söpört lelki baj tönkreteheti a későbbi párkapcsolati-szexuális életed is.

2012. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(...folyt) Írtam, hogy "szerintem inkább hasznos mint káros"... de gondolom ehhez indoklás is kellene... szóval valahogy úgy hathat, mint a valaha volt és nyakra-főre osztogatott Ergam csepp, hogy az oxytocin okozta méhösszehúzódás kiüríti az addig ott pangó alvadt vért, váladékot, szóval a tisztulást segíti elő... és voltaképpen ezt látod... én ezt gondolom.
2012. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!