Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok nagyon félek...

15 éves vagyok nagyon félek mert terhes vagyok. Mit csináljak? Bőveben lent

Figyelt kérdés
szóval egyik nap hatalmas buli volt és ittam is. lefeküdtem pár emberrel de nem tudom kivel, ez kb. egy hónapja volt, most pedig minen reggel szédülök és egy bizonyos szappan illatától (amilyet márt hónapok óta használok és edig nem volt vele baj) hányingerem volt, vettem tesztet és terhes vagyok de nem tudom ki az a ap és anyának hogy mondjam el? leeht abortsuz úgy hogy szülők nem tudják? mit csináljak?
2012. febr. 29. 21:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

16 év alatt nem lehet. Pluszban jó lenne, ha sietnél, mert csak 12. hétig vetetheted el.

Ülj le velük, és mondd el. Kellemetlen lesz, de muszáj, a saját érdekedben is!

2012. febr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Abortuszt szülői engedély nélkül nem csinálnak! Vegyél szerintem még egy tesztet és nézd meg azzal is. Ha viszont terhes vagy mondd el a szüleidnek, mert 15 évesen nem egy szerencséd dolog gyereket szülni!
2012. febr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
66%
Első válaszoló, lehet 16 év alatt, de kizárólag szülői beleegyezéssel.
2012. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Gratulálok!

Aki a f@sszal játszadozik,bölcsőről is gondoskodjék!-Régi mondás,de igaz!

Kiskorú vagy,így nem tudod szülő aláírása nélkül elrendezni az abortuszt!

Ja,és még valami.Szerintem nem szombat óta vagy terhes,hanem régebb óta.

Javaslom Neked kismama,hogy nézz meg egy abortuszról szóló videót,aztán gondolkodj el!

2012. febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%

Az abortuszhoz elsőként elmész nőgyógyászhoz, kideríti ha az vagy. Megkérdi akarod-e? Kiskorúként a gyámod (abyád apád) beleegyezésével kell aláírni a papírokat. Ha megvan akkor vérvétel, kiirnak időpontra. Befizeted a 30000ft-ot(pár éve annyi volt) s olyan 1-2nap kórház (hely válogatja mennyi idő van ahol pár óra múlva csá) Ott két féle képp végeznek abortuszt. Majd késöbb visszahívnak kontroll vizsgálatra.

(aztán még párszor mész a törések s röngen, gipsz miatt amiért iszákosbulikurv@ voltál s apád esetleg hirtelenharagú.)

2012. febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%

Bocs,kevertem a szombatot egy hónappal.A szombat egy másik kérdésben volt.

A lényegen nem változtat.

2012. febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%

Gratulálok!

Aki a f@sszal játszadozik,bölcsőről is gondoskodjék!-Régi mondás,de igaz!

Kiskorú vagy,így nem tudod szülő aláírása nélkül elrendezni az abortuszt!

Ja,és még valami.Szerintem nem szombat óta vagy terhes,hanem régebb óta.

Javaslom Neked kismama,hogy nézz meg egy abortuszról szóló videót,aztán gondolkodj el!


Ez k.urva nagy! :D Egyetértek!

2012. febr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
..... kotton? tabi? - nem ismerős fogalmak, mi?....
2012. márc. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
90%

Egy barátnőm szintén 15 évesen esett teherbe a pasijától, akivel éppen szétmenőben voltak (és hamarosan ott is hagyta). El akarta vetetni, de amikor az ultrahangon látta a kicsi szívét dobogni, meggondolta magát. Örül, hogy így döntött, nagyon boldog a kislányával. Ez Németországban volt, ott vannak fiatalkorú anyákat támogató csoportok. Nem tudom, Mo-on van-e ilyen. Nem csak az elvetetés mellett lehet dönteni. Olyat még nem hallottam, h valaki megbánta volna, h megtartotta a gyerekét. Egy aranyos kis élet...

Drukkolok a döntésedhez!

2012. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
100%
Privát üzenete küldtem, olvasd el, légyszi'!
2012. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!