Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív lett a tesztem (x-epil...

Negatív lett a tesztem (x-epil) amit ma délután csináltam, pedig késik a menzeszem (hétfőn kellett volna megjönnie). Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Jelek is vannak (mellbimbó udvarán pattanásszerű kis dudorok,sötétedő mellbimbó,lilás színű kisajkak és hüvelybemenet, stb). Január óta próbálkozunk. Lehetek terhes, ha most mégis negatívat mutatott? Már nagyon babáznék!
2011. márc. 16. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz!!! Reggel csináld a tesztet!

Remélem ott a babó :))

Majd írd meg mi lett.

2011. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kedves vagy!:)

Én is nagyon reménykedem!

2011. márc. 16. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán!

Én az x-epilben nem bízom!Volt egy terhességem(sajnos elment),de már mindegyik teszt mutatta amikor az xepil egyértelműen negatív volt!

Én nem szeretem!

2011. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Másfajta tesztel próbáld, nekem az x epil nem mutatott semmit , míg egy másik teszt pozitív lett kimaradt menzesz után 1 nappal. Az xepillel az aznap ill. másnap reggeli vizeletből csináltam. Szorítok, és írd majd meg mi lett az eredmény :)

2011. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat!:)
2011. márc. 16. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:

csináld más fajtával. szerintem is terhes vagy.

majd írj mi lett....

2011. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel megcsináltam még egy tesztet,de x-epilt,mert olyat vettem,amiben kettő teszt volt,és negatív lett.Bár kérdéses számomra is a teszt érzékenysége,mert 499 Ft volt a két tesztet tartalmazó csomag....lehet drágább tesztet kellene vennem?A menzeszem (hál'Istennek :))azóta se jön meg!
2011. márc. 17. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
szia lett babád?
2011. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnos nem,megjött.:(
2011. ápr. 24. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!