Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. októberben vesztettem el...

Wincho kérdése:

21. októberben vesztettem el a szüzességemet, óvszerrel védekezünk. Novemer 1. volt utoljára menzeszem, ami kb.4-éig tartott. Dec-1jén kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

November 19-én este vettem észre, hogy véres a vizeletem, másnap mentem nőgyógyászhoz, azt mondta kis gyulladást lát. November 24-én ismét véres volt a vizeletem, mentem az urológiára, ultrahangot is csinált, másnap vittem a vizelet mintámat,2 üveget adtam le, baktérium tenyészetet csináltak December1-jén mentem vissza a leletért,2 baktériumot találtak, erre szedek december 1 óta Augmentint (625 mg).


(December 25-től kb. dec.1-ig egy 500 mg-os gyulladás caökkentőt szedtem)


(Minden együttlét előtt a párom megmossa a kezét, és úgy nyúl hozzám (magához nem, és én sem nyúlok magamhoz, ha hozzá nyúltam)) Tényleg nem volt se sérült, se lyukas az óvszer, odafigyeltünk. Az óvszert felfújja, és sosem lyukadt ki.


2011. dec. 7. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de szerintem nem vagy. Viszont erzt csak egy terhességi teszt tudná megmondani. Én nem idegeskednék a helyedben, hisz felesleges, mert már megmutatja mi van, amúgy sem szerencsés minden antibiotikiumot beszedni, ha fennáll ez a lehetőség... Ha a véleményemre vagy kiváncsi, a gyullladások miatt késik...ha megjön, akkor fogsz görcsölni rendesen(persze nem törvényszerü), nekem volt így többször is...
2011. dec. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak higiéniásproblémák okoznak ilyet! Felfázás...stb..

utolsó voltam

2011. dec. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! November 5-16 között voltunk együtt, akkor novembember 25-én adtam vizeletmintát, abból észrevehető lett volna, ha akkor estem volna teherbe? mert ha igen, akkor dec eleje fele (mikor várható lett volna a menzesz)két nap voltunk együtt,akkor jöhetett elméletileg össze. Elméletileg nem lehetne, mert semmi probléma nem volt a védekezéssel. De holnap tutira veszek egy tesztet, így tudni fogom, tényleg nem a gyerek miatt nincs meg. (nem is érzek semmit, nem kívánok ételeket,nem szédülök, melleim sem feszülnek) De a teszt kell, megírom majd az eredményt.Mindenféleképp reggeli első vizelettel kell csinálni,vagy délután is lehet?
2011. dec. 8. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:

24-én hasi utrahangot csináltak ugye?

Mivel a vizeletet konkrét vizsgálatra vitted, ott kétlem, hogy a HCG szintet vizsgálták volna, mert azt külön kérni kell...


szerintem már csinálhatod du is a tesztet, tuti kimutatja, amúgy azért mondják a reggeli vizeletet, emrt abban, a legnagyobb a koncentráció, és az elején csak akkor mutatja ki...

Még mindig azt mondom, hogy agyulladás miatt késik, viszont ez sem normális, úgyhogy mindenképp az orvossal konzultálni kell...

2011. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

amúgy aha védekezést figyelmenkívül hagyom, akkor lehetnél terhes, nem az ijesztegetés miatt,


mert: ha a nov 1-jén volt meg, akkor peteérésed kb 15én volt és 16-a környékén voltatok együtt, akkor kb 19-24-e körül lehetséges beágyazódás(ez egyeseknél járhat vérzéssel...tuti nem hüvelyi volt a vérzésed?), dec-ben nem jött meg...

25-e körül sem teszt sem vérvizsgálat nem mutatja ki, ha valami elindult...


kíváncsi vagyok hogy alakul...


Hány éves vagy amúgy? Nagyon nagy gáz lenne, ha babát várnál?


Még mindig én...

2011. dec. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

21 vagyok, igazából azért nem szeretnék babát, mert még nem állok rá készen.

Urológusnál 24-én voltam, csinált ultrahangot a vesékről, hólyagról, baktériumtenyészetet, és azt mondja,hogy amiatt volt véres a vizelet. De már azon is gondolkodom, mi van, ha nem volt teljes a vizsgálat. Pl. a vizeletvizsgálatból,meg az ultrahangból meg tudta volna mondani, ha pl. húgyúti daganat lenne? Tudom,nem kéne ennyire beparáznom, csak félek, mi van, ha nem "végzett teljes munkát" :( :(

2011. dec. 9. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!