Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásos tünetek, fáj a...

Felfázásos tünetek, fáj a pisilés vége, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, kb 3éve volt ilyen először, égő fájdalmat érzek a húgycsövembe(?), fáj a pisilés vége (ez is égő érzés), pisilési inger (sokszor csak pár csepp jön, de úgy érzem, hogy nagyon kell), jártam vele orvoshoz úgy 3 éve, kórházba, ultrahang is volt, vizelet vizsgálat, minden negatív volt, ha jól emlékszem intim tornát javasoltak, de semmi normális választ nem mondtak erre az egész dologra. Idővel elmúlt és kb 1éve újra előjött, voltam pár hónapja megint vizeletvizsgálaton, ez is negatív lett, azt mondták pszihés, izgulástól, idegeskedéstől lehet, de én biztos vagyok benne, hogy nem ez a baj. Melegítőpárnázok, sokat iszok, de nem akar elmúlni!

Kérlek segítsetek!



2012. ápr. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt kéne tudni, hogy akkor mire tenyésztettek? Mert ha csak baktériumra, akkor lehet hogy a gomba a ludas (az a húgyutakban is ugyanúgy meg tud telepedni, még akkor is, ha hüvelyi panaszokat nem is okoz). Emellett nem tudom, hogy élsz-e nemi életet, vagy jársz-e/ jártál-e termál fürdőbe pl., vagy elég elővigyázatos szoktál-e lenni, ha idegen helyen használod a mosdót, mert akár STD fertőzés is okozhat ilyesmit.
2012. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is hasonló tünetei voltak nem túl rég. Szedett gyógyszert is, de nem ért semmit. Végül egy gyógyszerész ismerőse javasolta neki a vörös áfonya tablettát. Egy dobozzal beszedett, és azóta nincs panasza. Talán érdemes lenne kipróbálnod, ártani, gondolom, nem árt.
2012. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Élek nemi életet, kivétel nélkül mindig óvszerrel védekezünk, és szoktunk járni termál fürdőbe is, de ha baktérium lenne azt a vizeletvizsgálat kimutatná, vagy nem? Köszi:)
2012. ápr. 16. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, sima vizelettenyésztésnél az STD panelből max. az ureaplasmát szokták nézni. De ezen kívül még egy csomó STD fertőzés van, ami hasonló tüneteket okozhat. De ennél is valószínűbb, hogy gomba okozza a problémát, tehát fontos lenne, ha legközelebb tenyésztésre mész, hogy gombára is tenyésszenek. Illetve jó lenne, ha elő tudnád keresni a papírt, hogy egyáltalán tenyésztettek-e valamire is, vagy csak sima vizeletvizsgálatot végeztek, annak ugyanis az eredménye csalóka lehet. Ha én a helyedben lennék először is tenyésztetnék vizeletet baktériumra és gombára, ha az negatív, akkor megcsináltatnám az ilyenkor szokásos STD panelt a nemibeteggondozóban, ha pedig az is negatív még két lehetőség van: 1. hormonális probléma 2. interstitialis cystitis nevű betegség. Ha a jövőben szükséged van a témával kapcsolatban segítségre írjál privátot.
2012. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen tüneteknél pár éve nolicin-t tablettát írt föl a nőgyógyász. 3 nap alatt helyrejöttem tőle.
2016. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!