Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalmakkal milyen...

Alhasi fájdalmakkal milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
A vizeletem normális nem ég, nem csíp. Az alhasamba viszont néha belenyilall egy szúró fájdalom, és az ülés sem esik jól. Gyógyteázok, és meleget teszek rá. Múlt héten menstruáltam. Budapesten nincs háziorvosom...

2012. ápr. 16. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nőgyógyászhoz
2012. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, ezzel nőgyógyász foglalkozik, csak menj el hozzá minél előbb!
2012. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Belgyógyász?
2012. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, urológus, belgyógyász. Egyik sem fog kidobni a rendelőből vizsgálat nélkül.
2012. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szó szoros értelmében kidobni nem dobott ki múltkor sem a nőgyógyász, mikor decemberben voltam, de mivel nem voltam kerületi lakos, nem is javallotta hogy még egyszer visszamenjek hozzá...
2012. ápr. 16. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a TAJ kártyád Nálad van, köteles fogadni!
2012. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a TAJ kártyám mindig nálam van. Furcsállom az ilyen hozzáállást egyébként az orvosok részéről, mert nem mindegy hogy kerületi lakos vagyok vagy sem...
2012. ápr. 16. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Házi orvost javaslom....
2012. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam urológusnál, aki azt mondta, hogy diszkrét gyulladásom van, kaptam gyógyszert, ha nem javul, akkor laborba beutalót is...hát remélem javulni fog...
2012. ápr. 18. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!