Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor kell megjönn...

Szerintetek mikor kell megjönnie a menstruációnak?

Figyelt kérdés

Nem várom, mielőtt ezzel jötnnétek, de kíváncsi vagyok.

Van már egy kis mellem, hónom alja nem szőrös, de "ott" egy kicsit igen.Nincs semmi folyásom, meg semmi, de érdekelne, hogy kb. hány év, mire megjön és mikor készüljek rá, hogy ne érjen meglepetés az iskolában.És még valami: Legelső mensi előtt mindenkinek van fehér folyása?

11/L


2012. ápr. 18. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16 éves korodig. Addig ne aggódj!
2012. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem.(: És az is számít, hogy édesanyánknak mikor jött meg először? Én úgy hallottam.
2012. ápr. 18. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Öröklődhet, de nem feltétlen.
2012. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás a legtöbb nőnek lehet, de nem mindenkinek. Ha rossz szagú, és csíp vagy viszket a puncid, akkor orvoshoz kell menned.
2012. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még van minimum két éved. :) És igen, egy keveset az is számít, hogy édesanyádnak mikor jött meg.
2012. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.(: A barátnőmnek már megjött, legalábbis ezt hallottam.Mik az első jelei a legelső menstruációnak?
2012. ápr. 18. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a folyásod barnává válik, akkor rövidesen számíthatsz rá, hogy menstruálni fogsz.
2012. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, csak nekem még semmilyen folyásom sincs.:D (: Mindegy, azért köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 18. 17:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nincs semmilyen folyásod, egyrészt még nagyon fiatal vagy, és írtad, hogy egy kicsit szőrös csak a puncid.
2012. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak nekem furi volt, hogy van néhány 11 éves, akinek állítólag 1 éve van ilyen fehér folyása, szóval azt hittem, hogy én levagyok maradva.
2012. ápr. 18. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!