Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő múlva jelentkezik...

Mennyi idő múlva jelentkezik a mellékhatás?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem szedek fogamzásgátlót, de szeretnék. A kérdésem az lenne, hogyha esetleg mint mellékhatás elkezdenék hízni, az a kezdéstől számítva mennyi idő múlva érezhető? Ha pl. június elején elkezdem szedni, akkor mikor jelentkezhet ez a mellékhatás?

2012. ápr. 19. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem 2 heten belül,a hüvelyed viszont bármikor gombás lehet.
2012. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mitől növeli a gombásodás veszélyét?
2012. ápr. 19. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy mikor jelentkezik mellékhatás. Vki lassan szed fel tőle kilókat, de olyan is van, hogy vki egy hónap alatt 10 kg-ot hízik tőle.


Egyébként tök érdekesnek találom, hogy mindenki a hízástól fél, aki tablettát szed vagy akar szedni.

Persze, én is nő vagyok, tudom milyen kellemetlen, ha az ember súlya nem olyan, amilyen szeretné, hogy legyen...

De egy: ha az ember hízik, akkor abbahagyja és kész.

Kettő: a kilókat azért (ha kemény munkával is), le lehet adni.


Attól nem félsz, hogy mondjuk állandó hüvelygombád lesz tőle? (Azért alakulhat ki, mert megváltoztatja a hüvely pH-ját és így a védekezőképességét is.)

Vagy hogy trombózist kapsz tőle, esetleg tüdőembóliát? (21 éves ismerősöm pl. majdnem belehalt)

Vagy attól, hogy kegyetlen migréned lesz tőle?

Esetleg daganat alakul ki a melledben? (Másik bnőm pl. azért hagyta abba, mert egy jóindulatú daganat alakult ki a mellében, amit ki kellett operálni)

Vagy attól, hogy esetleg abbahagyás után nem indul újra a peteérésed?


Nem ijesztgetni akarlak, csak komolyan meglep, hogy mindenki a hízástól fél, holott az még az egyik legjobb mellékhatás.

A többiről nem tudsz, és azért nem félsz? Vagy miért van ez?

2012. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De tudok a többi mellékhatásról is. De semelyik más módszerben sem bízok, úgyhogy maradok ennél. És a hízás azért érdekelt, mert már most is van rajtam 5 kg felesleg, és nem akarom sokkal többet magamon. Ennyi.
2012. ápr. 20. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!