Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha napi 1 szem clostit szedek...

Ha napi 1 szem clostit szedek 5 napig akkor kisebb az esély rá hogy mellékhatás jelentkezik?

Figyelt kérdés
igy irta fel nekem a doki. mert aztmondta szerinte napi 1 is használ. de a mellékhatásoktol azért tartok hogy nehogy örökre megmaradjonak. ha pl. pattanás lesz.
2008. máj. 8. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, ha érzékeny vagy rá akkor fél szemtől is rosszul lehetsz, mint én. Mivel hormonszabályzó készítmény lehet pattanáso, de nem az a fő mellékhatás, ha mégis megfelelő bőrkezeléssel nem fog megmaradni!! És ha majd már nem kell szedned magától is elmúlnak a bőrelváltozások.Ha babát szeretnél muszáj, ha a bajod indokolja, nekem a 3. clostinál 2x1et kellet rosszul voltam , de most 8 hetes vagyok és semmi nincs az arcomon.
2008. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én most végeztem az első adaggal.2szer 1et szedtem.nekem a patik nem olyan kellemetlenek,mint a látászavar,és a szédülés!még vezetni sem mertem,rettenetes rossz.
2008. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg a pattanás a legkevesebb...

Én úgy vagyok vele, hogy elfér a bőrkémen, ha ez kell a bébihez...

De te tudod...

2008. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos tényleg muszáj mivel nemvolt peteérésem. de ha a patatnások elmulnak akkor nemfélek. csak attol tartok hogy örörkre megmaradnak.
2008. máj. 8. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne félj nem maradnak meg a pattijaid.Nekem is elmúltak, az első adag után.Egy kis szünet után újra elkezdtem szedni most már este kell 2őt bevennem, de semmi mellékhatás nincs a pattikon kívül.De majd elmúlik.A lényeg hogy sikerüljön a baba.
2008. máj. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még innen vagyok, de nekem 3x1-et kell bevennem 5 napig, ha megjön, de nem nagyon akar. Tartok a mellékhatásoktól egy kicsit, de ha segít, akkor bármit beszedek.
2008. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!