Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnám késleltetni a...

Hogy tudnám késleltetni a mensimet pár nappal?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam, hogy hétfőn fog megjönni, és nekem két nap múlva lesz erősebbb a vérzésem, és akkor lesznek komolyabb fájdalmaim... Viszont az nap programom van, és nem szeretnék ezzel foglalkozni, jól akarom magam érezni. Tehát késlelteni kéne, de erre nem ismerek jó módszert, ami biztosan segítene. Valami természetes dologra gondoltam, de ha van rá külön gyógyszer vény nélkül, akkor az is jó. Köszi a válaszokat :)
2009. jún. 20. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne nyúlj bele a ciklusodba, inkább vegyél be valamit a fájdalomra: Nospát, Algoflexet, stb...
2009. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Esemény utáni tablettával ki lehet hagyni egy egész hónapot:)
2009. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha most gyorsan teherbe esik, 9 hónapot is... Nehogy már csak ezért bevegyen egy csomó hormont... Basszus...
2009. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mér ne XD jó az
2009. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Öhh... Nem igazán ilyen válaszokra gondoltam...

Én voltam a hülye, elfelejtettem írni, hogy csak szeptemberben leszek 14, úgyhogy kétlem hogy bármilyen esemény megtörténhetne ^.^'

Gyógyszerem van, amit ha időben beveszek, nem lesz semmi bajom, viszont a vérzés miatt aggódom. Ott fogunk lenni a tömegtől nyüzsgő Plázában, és én ilyenkor akár három betétet is betelítek. Itt viszont sajnos nincs folyamatosan WC-re járkálás. De azért köszi :)

2009. jún. 20. 20:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi válasz? :(
2009. jún. 21. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!