Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyha fáj ha pisilek, meg...

Hogyha fáj ha pisilek, meg érzékeny lenn az mit jelent? Vírusfertőzés? Amúgy késik is. Létezik hogy emiatt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Lehet hugycso fertozesed, menj vele dokihoz! (ha nem az, en akkor is a dokit javasolnam)

Ha szinte elviselhetetlen csipes jellegu a fajdalom, akkor az altalaban hugycso fertozes.

2008. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez képes késleltetni a menstruációt? köszi...
2008. ápr. 18. 14:37
 3/7 A kérdező kommentje:
amugy a hasam is elég durván fáj... nekem is az a tippem hogy fertőzés inkább...
2008. ápr. 18. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Mindenképpen menj el dokihoz,mert nagy valószínűséggel húgyúti fertőzésed van. Ne várd meg még véres lesz a vizeleted.(tapasztalatból mondom).Antibiotikumot fognak felírni,amitől már másnap sokkal jobban fogod magad érezni.

Addig is igyál sok folyadékot kamillateát is az nagyon jót tesz.

Az,hogy a menszit befolyásolja-e nem tudom.

2008. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. és ezzel gondolom nődokihoz kell menni ugye?
2008. ápr. 18. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy nőgyógyász, vagy urológus.
2008. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tade ***** válasza:
SZia! Nekem ugyanez volt a problemam...nem volt hugyuti fertozesem csak a PH ertekem valtozot meg...tul sok savat termelt a szervezetem igy amikor pisiltem egetett es fajt... nekem az orvosom javasolta a hugyuti fertozesekre keszult teat, amit patikaban lehet kapni...mindnen hugyuti problemara van mar tea...nekem 3 nap alatt elmult...
2008. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!