Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklusom 14. napja körül...

Ciklusom 14. napja körül (tehát amikor a peteérés szokott lenni) szoktam érezni a petefészkem környékén kis egy kis szúró fájdalmat, de csak kicsit. Ez attól van h peteérésem van, vagy miért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 23:08
 1/4 anonim válasza:
én is mindig érzem.és szerintem attól.ne aggüdj szeritem semmi bajod nincs:)Csak érzékeny vagy erre:)
2009. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan, akik nagyon érzékenyek, bizony megérzik az ovulációt. Ha biztosan szeretnéd tudni, akkor vezess két-három hónapig naptárt, jegyezd fel a vérzésed első napját és a szúró fájdalom érzés napját. Utólag ki tudod számolni, valóban az ovulációt érezted-e. Ha annyira érzed, hogy zavar a fájdalom, menj el a dokidhoz és ő meg fog nyugtatni, hogy csak szuperérzékeny vagy.
2009. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok:))
2009. jún. 21. 17:33
 4/4 anonim válasza:
Biztosan a peteérés! Én a 14-16. napon annyira szoktam görcsölni, mint menzeszkor. Általában fájdalomcsillapítót is kell bevennem.
2009. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!