Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom, hogy gombás...

Honnan tudhatom, hogy gombás vagy baktériumos hüvelyfertőzésem van?

Figyelt kérdés
Elég nagy a folyásom, büdös is, néha sárgás-barnás..Szóval biztos, hogy van valamilyen fertőzésem. Szeretnék rá krémet vagy antibiotikumot szedni, de nőgyógyászhoz semmiképp nem megyek. :D Honnan tudhatom, hogy mire van szükségem?
2012. ápr. 22. 18:39
 1/9 anonim válasza:
Vény nélkül sehol nem kapsz rá gyógyszert azt csak nőgyógyász írhatja fel. Ne félj elmenni sokkal cikibb dolgokkal is fordultak már hozzá elhiheted :P
2012. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne haragudj de mi a lóf*sztól félsz?

a leírtak alapján fertőzésed van, amivel teljesen tisztában vagy.

de igazad van inkább kenegesd magad valami sz*rral ami nem is a te bajodra való.

ha meg esetleg komolyabb bajod lenne belőle, meddőség vagy hasonló...arra nem gondoltál?

nem tudom hány éves vagy, de anyukád nélkül is elmehetsz ha nem akarsz vele erről beszélni. inkább mint hogy kezeletlenül maradj

2012. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sehonnan nem tudod megállapítani, a nőgyógyász is biztosra csak akkor tudja, ha kenetet vesz, amit elküldenek laborba.

Antibiotikumot meg baromira nem lehet vény nélkül kapni, szóval....

Ha ennyire nem akarsz dokihoz menni, akkor szenvedj....

2012. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha gombás fertőzésed van, az viszked, nagyon. Nekem sajnos az mindig előjön, ha elmegyek egy strandra vagy valahova, nem vagyunk nagy haverok, és a Canestent ajánlották rá. De nem használt semmit, én házi praktikával 2-3 nap alatt "kiírtom". De nekem az még soha nem járt folyással, szerintem neked nem ez lesz a problémád :S...Erre tudnék tanácsot adni.
2012. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de azért leírhatnád a híres praktikádat utolsó:D
2012. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Teafaolajat összekeverek natúrjoghurtal, 2 evőkanál joghurtba kb 4-5 cseppet csöpögtetek, ezt kikeverem, 10 percig kb állni hagyom, és beleáztatok egy tampont, de addig, hogy ne teljesen szívja meg magát. És ezt felhelyezem éjszakára.
2012. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még csak 15 vagyok..és nekem nem viszket sose, csak a folyás más...
2012. ápr. 22. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Te sehogy sem fogod tudni megállapítani, hogy mi bajod, és látatlanban senki sem! El kell menni dokihoz, aki megvizsgál, és ő is csak akkor tud segíteni! Aki azt írja itt, hogy megtudja mondani, hogy mi bajod van, az borzasztó felelőtlen és hazudik is!!!
2012. ápr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem keressetek anyuddal egy női nőgyógyászt, vannak már elegen manapság, elötte azért sokkal könnyebb a vetkőzés és a terpesztés is.

És mivel nőből van, ezért nem csak orvos, hanem kicsit "anyuka" is, akivel sokkal könnyebb megbeszélni bármilyen ciki dolgot is mint egy idegen férfival.

2012. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!