Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kiderült, hogy méhszájsebem...

Ha kiderült, hogy méhszájsebem van, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál petefészekgyulladás miatt, és a vizsgálat során kiderült, hogy méhszájsebem van. Azt mondta, majd a citológia után többet tudunk, de aztán mennie kellett, szóval nem lettem okosabb... Utánaolvastam, és tudom, hogy többféle kezelési módszer van, miután megvannak a szövettani eredmények. De addig (ugye 3 hét, míg meglesznek az eredmények) mit tehetek és mit nem? Szóval például "összebújhatunk-e" majd a párommal, használhatok-e tampont, stb... Mire kell odafigyelni? Leírná valaki, aki volt már hasonló cipőben, hogy hogy megy ez? És ha évente járok szűrésre, nagyobb baj nem lehet, ugye? Kicsit aggódom...

Előre is nagyon köszönök minden normális választ!



2012. ápr. 22. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem vagy rákos, ha ez volt a kérdés.

Tampont ne használj (egyes vélemények szerint tampon is okozhatja), de nyugodtan szexelhettek.

2012. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szexelni lehet óvatosabban(ne nagyon böködjétek a pénisz hegyével a méhszájat, mert az nem tesz jót neki), a tampon nem ajánlott! Jobbulást! :)
2012. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!