Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utána Klion D 100-at kellett...

Bedő Renáta kérdése:

Utána Klion D 100-at kellett használnom mert gyulladásom volt. Visszamentem a dokihoz és azt mondta hogy 5 Ft-os nagyságú méhszájsebem van és azt mondta újból le kellene fagyasztani. Ha nem fagyasztanám le abból komoly probléma lenne?

Figyelt kérdés
Két hónapja szedték le a méhszájsebet

2012. ápr. 13. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Alúl kezdődik
2012. ápr. 13. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:
mi után? és mit fagyasztanak meg? nem teljesen érthető számomra amit írtál..kifejtenéd?
2012. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két hónapja szedték le a méhszájsebemet utána Klion D 100 hüvelytablettát írt fel az orvos mert gyulladásom volt azt 10 napig használtam. Visszamentem a nődokimhoz és azt mondta hogy a gyulladás elmúlt de 5 Ft-os nagyságú méhszájsebem maradt vagyis nem teljesen sikerült a beavatkozás...először azt mondta nem muszáj leszedni csak évente menjek rákszűrésre aztán mikor jönni akartam ki az orvosi szobából azt mondta mégis le kellene szedni...Ha nem fagyasztatnám le abból komoly probléma lehetne-e? A napkban már a vesém és a petefészkem is görcsölt...a kettő összefügg?
2012. ápr. 14. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgatnod kellene az orvosra, ilyennel nem szabad játszani :S Ha azt mondja le kellene fagyasztani, akkor engedd, és szedd a tablettát is, ha azt mondja. Ezt ne kezeld magadnak, mert sokkal rosszabb lehet :S
2012. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!