Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kérdés. Aggódjak?

Menstruációs kérdés. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Lassan 9 hónapos a lányom, tegnap jött meg azóta először. Ma viszont már annyira durván ömlik belőlem a vér, h a normál ob comfort tampont óránként kellett cserélnem, és a tisztasági betét is teljesen olyan lett.

Soha nem volt ennyire erős a vérzésem és most egy kicsit aggaszt ez a dolog. Van okom aggódni?



2012. ápr. 24. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős volt a szülés utáni vérzésem,még dokihoz is mentem vele.Azt mondta,ez normális,majd beáll vissza normálisba.Igy is lett.De mondjuk nekem szülés után 8 héttel jött meg.
2012. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, de menj el orvoshoz. Vagy beszélj vele legalábbis. Majd írj, mit mondott! (Nekem nem volt erősebb a vérzésem szülés után, és szintén 8 hétre jött meg, pedig 11 hónapig szoptattam.)
2012. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!

Nekem 14 hónapos volt a fiam, amikor először megjött.

Soha még ilyen brutál módon.

A frissen cserélt éjszakai betét átázott, amíg bevásároltam.

Hosszabb ideig is tartott, 7-8 napig.

A 2. mensim sem volt gyenge, de azért már tűrhetőbb, a 3.-ól már teljesen a régi, megszokott, normál.

Ráadásul a 2 nagyobb gyerek után nem is emlékeztem, hogy ennyire durva lett volna az első.

2012. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!