Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves vagyok. Egy hete...

14 éves vagyok. Egy hete lefeküdtem a pasimmal, aki 26éves. Nem védekeztünk. Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Nem szokott késni(4éve menstruálok). Nagyon félek. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Az abortusz, hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2008. márc. 27. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
figyelj babs vagy ne vetesd el mert veloszinüleg nemlehet többé babád.mérd meg a hődet eggyáltalán nem bisztos hogy baba.
2008. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha holnap elmegyek dokihoz, akkor megtudja állapítani, hogy terhes vagyok-e? Sajna, 14évesen nem igazán tudnám vállalni! Bár tudom, felelőtlen voltam...
2008. márc. 27. 21:07
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
nem ilyenkor még a doki sem lát semmit. ha 1 hete volt akkor még csak 1 hetes lehetsz. ilyenkor még a teszt sem mutat semmit. Mérd meg most a hődet higanyos hőmérővel hüvelyben 5 percig,és irj vissza hogy mennyi. abbol meglehet tudni hogy babas vagy-e.
2008. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
megméred most? megvárjalak?
2008. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
ja és nekem ilyenkor már a hő megmutatta hogy azvagyok-e.és nemkellett a reggeli hőmet mérni mert ilyenkor is fennt volt.
2008. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt még nem látja a doki.Várj egy hetet, mostmár egy hét nem oszt nem szoroz.Ne gondolj rögtön az abortuszra.Lehet hogy felfáztál és ezért késik.Előbb csinálj tesztet.Azt már a jövő héten megcsinálhatod.Nem drága, és álltalában pontos is.Ha mégis az lennél beszéld meg a szüleiddel és a barátoddal, mi legyen a köv. lépés.Az abortuszt altatásban csinálják.A te esetedben szülői beleeggyezéssel.Előbb felhelyeznek egy tágítót ami a méhszájat tágítja, néhány órát.Majd elaltatnak és vákummal kiszippantják a picit.Nem több 15percnél, de a mellékhatásai veszélyesek.Valóban meddővé tehet, sőtt még számtalan veszéje van.Nem kellemes dolog,és sok nő utána megbánja.Ápolónő vagyok és sok lányt láttam már aki fiatalon szült, de nem tudta vállalni, és mások álmát váltottaaezzel valóra.Gondolok most azokra kik évek óta várnak örökbefogadható babára .Erre is gondolhatsz.Szorítok hogy jól dönts!!
2008. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Tudom hogy nehéz helyzetbe vagy de hogy lehet hogy egy 26 éves férfi nem védekezik .Mivel ő jóval idősebb gondolkozhatna helyetted is!!!Ne haragudj hogy ezt írom de te még szerintem nagyon gyerek lehetsz a lelked mélyén és sajnálom ha terhes vagy mert egy abortusz nagyon rossz érzés nem akarlak elijeszteni de ez így van . Imátkozom érted hogy ne legyél terhes.
2008. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Van esemény utáni tabletta és injekció is, az injekció ráér úgymond pár nap mulva is és még hat. Bármelyik női klinikára ha beesel ezt megmondják és megcsinálják - a 14 éves kor persze nem tudom mennyire kizáró ok és azt is doki tudja megmondani, hogy egy hét után az injekciózás egyáltalán kivitelezhető.
2008. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

14 éves korban még kell a szülői beleegyezés is,amiről itt senki nem beszél...Tehát először elmentek anyukáddal a doktorbácsihoz,ő megállapítja hogy baba vagy sem,aztán elindítjátok,ha el akarjátok a procedúrát.

No de,amikor én elvesztettema szüzességem 2 hetet késett.Barátnőmnek is.Nem volt semmi más,csak késett,pedig nekem is órára ponrosan jött mindig.Egyelőre még nem tudja kimutatni a teszt sem,hogy mi van.Amit tudok tanácsolni,hogy feküdj bele egy kád forróvízba.Ez vérbőséget okoz.Minden kismamát tiltanak tőle,de mivel te nem szeretnél az lenni így jobb ha kipróbálod.Még kel 2-3 nap,hogy a teszt is kimutassa.

A 26 éves pasidnak csak gratulálni tudok,annyi esze van,mint egy marék döglött lepkének!!!

2008. márc. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha ez volt az első alkalom, lehet, hogy csak azért késik, mert "megkavarodtak" a hormonjaid. Mindenképpen beszélj a szüleiddel és menj orvoshoz, de azért reménykedhetsz, hogy nincs baj, az első alkalom után ez előfordulhat, ráadásul, mivel idegeskedsz miatta, az szintén késleltetheti.

Másrészt viszont nekem is meg kell kérdeznem: HOgy lehet egy 26 éves pasi ilyen felelőtlen?????

2008. márc. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!