Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiszakadt piercing, új piercing?

Kiszakadt piercing, új piercing?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves vagyok kilencedikes koromban valahogy nyár előtt csináltattam magamnak piercinget, sajnos buta voltam és nem vártam meg a kellő időt mire ki cserélhetem az orvosit valami másra ...sokszor be gyulladt gennyes volt, vagy be akadt valahová, kiszakadt, elvékonyodott össze fonnyadt a bőröm, de képzeljétek nagyon be voltam pánikolva hogy rettentő csúnya lesz és hogy csúnya lesz a heg..most viszont ahhoz képest meg sem látszik nagyon szépen össze forrt és olyan mintha nem lenne semmi sérülés ott csak egy nagyon apró, nem is barnult és nem is keményedett meg a bőröm ott ..szerintetek ha vissza csináltatom és vigyázok vele nem lesz gond ? igyekszem oda figyelni és ápolni amíg be nem gyógyul és nem cserélem ki az orvosi piercinget. remélem az előző is azért lett olyan mert el rontottam és nem azért mert a bőröm kidobta :)
2012. ápr. 27. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem,nyugodtan csináltathatsz!!!
2012. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szemöldök?
2012. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!