Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Eleg, ha veszek...

Mi lehet ez? Eleg, ha veszek canesten kremet a gyogyszertarban, vagy ez nem egy egyszeru gomba?

Figyelt kérdés
sargasbarna folyasom van, es meg furdes utan is "tisztatlan" szagom van ott. es viszket is. nem veszes, de nem is kellemes. nem eg, es csak egeszen kint a "bejarat"nal erzem ezt a viszketest.
2009. jún. 22. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is volt már ilyen. Én meg vettem a krémet, meg hüvelytablettát is. Mind a kettő ugye vény nélküli volt. Nekem elmúlt tőle. Próbáld ki, ha nem múlik el, akkor keresd fel a dokid.
2009. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ok, koszi.

nem voltam biztos benne, h ez az, mert volt mar gombas fertozesem, de soha nem volt ilyen a folyasom,ilyen szinu, meg altalaban egett is, meg belul is

2009. jún. 22. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen nem értem a kérdezoket. Hogyan lehet látatlanba valakinek azt tanácsolni, hogy milyen gyogyszert használjon. Menj el szépen a nogyogyászodhoz és vizsgáltasd meg magadat, mert esetleg olyan fertozésed lehet, amitol a késobiekben meddo maradhatsz. Ezt nem érdemes megreszkírozni.

A kulonbozo folyások gyuladásra utalhatnak, aminek a kovetkezménye a petevezeték osszenovése lehet, és ez meddoséghez vezet. Ilyet soha nem szabad elhanyagolni, és foleg nem ezen a forumon kell tanácsot kérni!

2009. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!