Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fog megvizsgálni?...

Hogyan fog megvizsgálni? (lent részletezem)

Figyelt kérdés
Szűz lány vagyok és olvastam,hogy ebben az esetben a nőgyógyász végbélen keresztül vizsgál.Na most nekem egy ideje kellemetlen szagú folyásom van,ami inkább hüvelyi probléma.Kíváncsi vagyok a véleményetekre,hogy szerintetek mire számíthatok.Még sosem voltam nődokinál úgyhogy egyiktől rosszabb mint a másik:(
2009. jún. 22. 17:02
 1/8 anonim válasza:
21%
HEHE!!!! Bocsi, de ettöl nagyobb hülyeséget ritkán hallok. Ugyanott fog megvizsgálni ahol a nem szüzeket.
2009. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hol olvastad? Ez nagyon érdekelne. Elsö voltam.
2009. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves első, ez nem hülyeség igenis szokták a szűz lányokat végbélen keresztül vizsgálni!


Kérdezőnek, ebben az esetben biztos, hogy a hüvelyen keresztül vizsgál.

2009. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Hátbiztos, hogy ugyanúgy fog megvizsgálni, mint mindenki mást.
2009. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy hülyeség, ugyanis a gyerek nőgyógyász valóban végbélen keresztül vizsgál (tapasztalatból tudom). De a sima nőgyógyász már nem, a szüzességednek ehez nincs köze.
2009. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
Tényleg BOCSI. Nem akartam hülyeséget írni. Én felnött nögyogyásznál voltam 15 évesen, és hüvelyi uton vizsgált. Erröl még tényleg nem halottam. BOCS!!!!! BOCS!!!! ÉS MÉG 1000000-szer BOCS!!!!
2009. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is itt hallottam róla először, de van benne realitás, az biztos. Nekem is akkor volt gombás fertőzésem, amikor még szűz voltam, és úgy vizsgált meg. Bár nem írt kúpot, lehet a felhelyezés miatt..
2009. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik szuzhártya egyforma, ezért a nogyogyász donti el hogyan vizsgál meg, de a szuz lányokat általában a végbélen keresztul. Ha folyásod van akkor kenetet vesz le, de ahhoz nem kell a huvelybe nyúlnia, a szélérol is leveheti a kenetet.
2009. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!