Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog csinálni velem a...

Mit fog csinálni velem a nődoki? (először megyek, görcsölésre iratunk gyógyszert)

Figyelt kérdés

14 éves (szűz) vagyok, anyukámmal megyünk.

1.Megnéz egyáltalán vagy csak felír valamit?

2.És miről állapítja meg hogy szűz vagyok-e még?A szűzhártyáról vagy van valami más jel is?

3.Anyukámnak ugye nem kell bejönnie?

4.Az ujjazást is meg tudja állapítani?

5.Mit fog megnézni rajtam?


Bocsi hogy ilyen sokat kérdezek csak úgy izgulok.Köszi mindenkinek!


2009. jún. 22. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ha normális orvos, akkor igen megnéz. Valószínűleg kenetet vesz, hogy nincs-e fertőzésed stb. (Biztos nincs, de azért nem árt az óvatosság.)

2. Neked kell őszintének lenned vele, és elmondani, hogy te még nem élsz szexuális életet.

3. Ha kifejezetten nem kéred, nem.

4. Nem, nem tudja megállapítani.

5. Megnézi, hogy rendben van-e minden, nincs cisztára, méhnyakrákra utaló jelek. Megvizsgálja a melleidet is, hogy nincs-e csomó, vagy valami rendellenes.


Semmi gond, mindannyian voltunk először nődokinál. :) Ha nem tetszik a modora, fáj a vizsgálat, nem találod szimpatikusnak, nyugodtan szólj, jogod van másik orvost keresni. (Én ezért szeretem jobban a magándokikat.)

2009. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Én is magándokihoz megyek :)
2009. jún. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!