Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnerotból hány szemet...

Edus83 kérdése:

Magnerotból hány szemet szedjek? Még kis terhes vagyok és volt egy vetélésem ezért is szedem, szóval hajlamos vagyok a görcsölésre.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod nem mondta, hogy mennyit szedj? Én napi 2-t szedek, reggel, és este. A görcsölésed, fizikai v. lelki? Nekem is a Magnerotot mondta az orvosom, de nem tudom mi a különbség a Magne B6 és ez között. Vagy ezt kifejezetten megvan hogy kinek kell szedni? 2 év után jött össze a baba, és én s fiatal terhes vagyok, lehet hogy ez miatt?
2009. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

20 évesen volt vetélésem és sajnos csak 36 évesen lettem terhes az első babámmal, első perctől a Magnerotot szedtem, volt hogy naponta 4-5 szemet is. attól függ, hogy görcsölt, keményedett a hasam. A terhesség végéig, sőt amikor a műtőbe toltak akkor is bevettem 1 szemet, mert császáros voltam.

Most 15 hónapos teljesen egészséges, gyönyörű kislányom van.

Kellemes babavárást!

2009. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy ha görcsölök, 4 óránként szedjek 1 szemet a Magnerotból, amíg el nem múlik a görcsölés. Szerencsére egy darabra sem volt szükségem, de így a nyakamon maradt a 100 db, mert a páromra ezt a nagy kiszerelést rásózta a gyógyszertáros.

Lehet, hogy neked rendszeresen kellene szedned, de erről az adagolásról orvost vagy gyógyszerészt kérdezz, a betegtájékoztató is ad némi infót.

2009. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem napi 3X1 irt a dokim, de nem szedem be csak ha keményedek, ami szerencsére 100ból 1x fordul elő:)Boldog babavárást mindenkinek!!24 heteske:)
2009. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Magnerot sokkal jobb mert 400 mg.magneziumot tartalmaz,a magne b 6 sokkal kevesebbet viszont ott a b is.
2009. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:))
2009. jún. 10. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!