Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn volt az inszeminációm....

Hétfőn volt az inszeminációm. Éjjel iszonyatos (méh) görcsölésre ébredtem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek ilyen? Annyira fájt, hogy kénytelen voltam Meristint bevenni.

Nappal is érezgetem a méhem, de mégsem olyan szörnyű fájdalom.

Egy kicsit megijedtem.


2009. febr. 25. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
beágyazódás. szerintem jó jel, drukkolok!
2009. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Valoszinüleg tényleg a beágyazodás lehetett.
2009. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehetséges, hogy megtermékenyülés után 1 és fél nap múlva legyen a beágyazódás? Ez nem túl korai?
2009. febr. 25. 18:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is hétfőn volt az inszem, bár nekem nincs ilyen erős fájdalmam, de apró szurkálás és fájdalom van. Vajon ez mi lehet?
2009. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, engem is nagyon érdekel. Az előző inszem után nem éreztem semmit. (Mondjuk nem is sikerült.)
2009. febr. 25. 18:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te hol voltál inszemen? És megkérdezhetem, hogy mekkora volt a tüsződ és ?millió a sperma, és abból mennyi mozgékony?
2009. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A Kaáli Intézetben voltam.

Csak azt tudom, hogy a 12. napon 17 mm-es volt a tüszőm, és a 16. napon volt az inszem. Nem tudom, hogy 4 nap alatt mennyit nőhetett?!

A spermaképünk nagyon siralmas volt. 5 millió volt egy ml-ben, bár annak a nagyrésze mozgott. Azt mondta a doki, hogy csak azért csinálja meg, mert fiatal vagyok. Nem tudom, mitől függ ez, mert 2 hónappal ezelőtt 60 millió/ml volt.

2009. febr. 25. 18:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez sajnos sok minden befolyásolhatja, pl stressz, étkezés stb. Remélem sikerrel jártunk, szorítok és ++++++++++++++++++++++++++++++ tesztet kívánok!
2009. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is inszem után pár nappal jelentkezett kb.2 órán át tartó erős görcsölés.Mivel nem tudtam hova tenni,gondoltam a beágyazódás.Ezutám már éreztem,hogy nem vagyok egyedül.Inszem utáni 14.-dik napon pozitív lett a tesztem.

Szerintem a beágyazódást érzed!

2009. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, hogy ilyen szép történetet írtál! Gratulálok a pozitív tesztedhez, remélem 11 nap múlva én is +-at tesztelek!

Köszi a biztatást!

2009. febr. 26. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!