Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a trükk arra, hogy hamarabb...

Mi a trükk arra, hogy hamarabb jöjjön meg a menszesz?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 20. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Ezt nem lehet sürgetni, majd egyszer megjön. Amikor itt az ideje. Én sem hittem el, mielőtt megjött elsőnek, de tényleg nem számít, hogy mikor jön meg. Egyszer minden lánynak megjön, és attól kezdve ez nem lesz más, mint egy havi rendszerességgel visszatérő kellemetlenség. Ezért is nevezték a régiek havibajnak.



Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 19:13


Azt hiszem ez magáért beszél.

2008. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Semmitől sem jön meg hamarabb mint a testi fejlődésed lehetővé teszi.

Ha tudnád, ho utána mennyire fogod utálni a vele járó kényelmetlenséget (bármennyire természetes folyamat maga a menses) akkor nem akarnád siettetni.

Nem ezen múlik az, hogy valaki érett-e vagy, hogy "igazi nő" legyen.



Szerinted ez a válasz hasznos.

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:20


Ja, meg ez is.

2008. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a kérdező teljesen máshogy értette...

Előbbre hozni a menzeszt állítólag lehet, azt hiszem meleg fürdővel meg vörösborral.

2008. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint nem az első!
2008. ápr. 20. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ne haragudj, csak azt hittem, a két kérdést ugyan az tette fel, csak átfogalmazva némiképp.
2008. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:) Hát valami tipp kéne, hogy hamarabb jöjjön meg mint szokott.. de csak ilyen 4-5 napon múlik a dolog. Viszont fontos lenne.
2008. ápr. 20. 19:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor megoldható ha fogamzásgátlót szedsz, egyébként nem. Illetve vannak ezen az oldalon is erre praktikák, de ezek elég kétesek, szerintem. Keress rá!
2008. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen könnyű előrébb hozni: pl. menj el segíteni, költöztetni valakit. Másnap meg fog jönni!

Általában valami erőteljesebb változás átrendezheti. De ezért nehogy sérüléseket szerezz! Nem éri meg...

Ezen kívül, ha hosszú ideig együtt élnek nők, akkor lassan szinkronizálódik a vérzésük. Ezt feromonok okozzák.

2008. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2008. ápr. 21. 18:37
 10/12 anonim ***** válasza:

én halloottam hogy egy csaj úgy berúgott hogy hamarabb jött meg neki :)

azért vigyázz magadra

ha semmi nem segít..... egy másik barátnőmet ujjazta a barátja véresre,tehát ha mindenképp vért akarsz csinálj

2008. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!