Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a hajammal?

Mi lehet a hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 5-6 éve festettem a hajamat. Először kis melír csíkokat csináltattam, majd tavaly előtt októberben hirtelen elhatározásból befestettem az egészet. Majd pár hónappal később rájöttem, ez a szín nem áll jól, visszafestettem közel az eredetire (április) , és július óta már nem festettem egyáltalán. Nagyon göndör dús hajam volt, most pedig töredezik, kiegyenesedett teljesen és ami a legaggasztóbb, hogy iszonyatosan hullik!!!!!! Nem merek már fésülködni sem, annyira nagyon hullik a hajam. Kipróbáltam minden félét, szedek vitaminokat, supradint c vitamint, szedtem omega 3mat, kipróbáltam minden féle pakolást (most a ricinus olajt próbálgatom). Nem használ. 3 éve szedem a Diane 35 nevű fogamzásgátlót, a haj problémáim kb 1 éve jelentkeztek. Úgy gondolom ez nem amiatt lehet.Egyre csak romlik. :( A fodrászom szerint hormonális hatásra... Milyen orvoshoz forduljak? A táplálkozásomban változtassak? Van valami hasznos tippetek? Köszönöm! L (20)



2012. ápr. 12. 23:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!