Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal, hogy...

Mit tegyek a hajammal, hogy ne legyen szálkás és száraz a vége?

Figyelt kérdés

Kiszőkítettem a hajam és hajmosás után más a második nap a hajam vége nagyon kiszárad pedig hajvégápolóval is kenem.

Mit ajánlotok?Lehet házi praktika is!


2011. máj. 19. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom, hogy a szőke festák roncsolja legjobban a hajat, mert annak van a legnagyobb kémiai hatása a hajra , hogy a kivánt szint elérd. Hát nemtudok nagyon ujat mondani eseltelg vágass le 1-2cm a hajadbol ami nagyon töredezett és pakolj rá hajbalzsamot, vagy amit használsz, és esetleg ha gondolod akkor ha nő le a szőke hajszin, akkor beszéld meg a fordászoddal, hogy csak a tövét fesse és ne az egész hajad! Bocsi többet nem tudok segiteni remélem ezzel segitettem valamicskét!:)
2011. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szőkítetted alapból szálkás lesz és törni fog.
2011. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen gondjaim. Ha a hajad eltört, akkor nem tudsz vele mit kezdeni, rakhatsz rá bármit. Nekem a sok festéstől lett szálkás. Édesanyám ajánlotta a ricinusolajat. Egyedül az volt ami bevált. Bármelyik patikában tudsz venni. Az ára minimális. 200-300 Ft körül van. 2 fiolával veszel az elég négy alkalomra, tehát egy hónapra. Fontos, hogy ne nedves hajra kend, mert úgy sokkal kevésbé használ. Száraz hajra kend fel, és ha van otthon zuhanysapkád akkor azt húzd a fejedre, hagyd rajta kb fél órát, utána alaposan öblítsd le. És ne feledkezz meg a balzsamról. Én a Subrina professional balzsamot használom. Az nagyon jó, próbáld ki. Sok sikert
2011. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!