Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mély ráncok jelentek meg...

SOS! Mély ráncok jelentek meg a mellkasomon! Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 25 éves leszek. A napokban vettem észre a tükörben, ahogy a topomat felvettem, hogy a mellem fölött mély ráncok húzódnak, mint amikor alszom, és összeráncolódik. Megijedtem, hogy már ilyen korán???

9 éve dohányzom ugyan, de szoliba nem jártam soha, elég fehér bőrű típus vagyok. Most lenne itt az ideje, hogy krémeket használjak? Ha igen, mit? Vagy lehet a sok alvástól is? Folyadékot nem sokat iszok, úgy 2 litert egy nap. Mit tehetek ellene?



2012. máj. 3. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A dohányzás nagyon sokat árt a bőrnek, ráadásul ha még érzékenyebb bőrtípusú is vagy, akkor ez egy igazi armageddon a bőrödnek :)
2012. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csökkentsd a dohányzást és igyál sokkal többet, attól talán lelassul a folyamat.
2012. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!