Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka hogy a hasamon...

Mi lehet az oka hogy a hasamon "terhességi csíkok" jelentek meg?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt zuhanyzás közben vettem észre h.a hasamon vöröses csíkok jelentek meg!!Nem vagyok vékony...vagyis nyáron hiztam 5kg ot...kezdtem fogyni...ezért nem értem mik azok a hasamon!!Segitsetek mert kiborulok
2011. dec. 19. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogyás-hízás miatt.
2011. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy attól van, ahogy hívják, vagy háj. Ugye nem arra gondolsz, hogy megátkoztak?
2011. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez velem is megtörtént lénykoromban.Hirtelen lefogytam - másnak ez meg se kottyan, de az én bőröm nagyon világos és érzékeny. Aztán mikor megszülettek a gyerekeim totál tropára ment...

Sajnos. Elvileg vannak rá krémek, olcsótól a nagyon drágáig, kéne kenegetni meg dörgölni, gyakorlatilag nekem semmi nem segített.

Arra vigyázz, hogy ne fogyj le vagy hízz meg rendesen, mást nem tudok tanácsolni.

Vigasz: a volt pasijaimat (és most már a férjemet) soha nem izgatta a dolog.

2011. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rendesen helyett hirtelent akartam írni :) Bocs.
2011. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hormonális változástól is lehet.
2011. dec. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hízás/fogyás okozza. Ez egyéni adottság, mivel gyengébbek a kötőszöveteid. Sajnos nem sok mindent tehetsz ellene, csak azt, amit előttem is írtak. Nem szabad hirtelen hízni vagy fogyni és némi kenegetés sem árt, de ettől azért ne várj csodát. Nekem semmi sem segített, ha nyáron kicsit lebarnulok, akkor elhalványodnak, de amikor lekopik a színem, akkor visszajönnek. Egyébként a vörös csíkok majd ki fognak fehéredni, nem lesznek ilyen feltűnőek.
2011. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!