Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Candida diéta és esküvő?

Sos! Candida diéta és esküvő?

Figyelt kérdés
Nos, két napja diagnosztizáltak nálam candida gombát, és jön a candida diéta. Két hét múlva férjhez megyek,és mit ne mondjak szeretnék az esküvői tortámból legalább két falatot enni,és koccintani egyet a férjemmel a házasságkötő teremben, de az étrendben ez mind tilos (szánhidrátok, alkohol) szerintetek nagy baj lenne,ha lecsúszna egy korty pezsgő és egy falat torta??? Az orvosom konkrét választ nem adott, csak annyit mondott : "Ahogy gondolod, belehalni nem fogsz"- hát köszönöm, ki lettem segítve :D Szerintetek?

2012. máj. 3. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez a nap ne arról szóljon hogy "Jajj, szénhidrát, meneküljünk!"

Éld meg a napot annak minden szépségével és velejárójával!

Aztán másnaptól jöhet az önkínzás.

Sok boldogságot nektek!

2012. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ is és a jó kívánságot is :) Szép napot!
2012. máj. 3. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
szia:) nekem úgy volt, hogy december környékén akartam kezdeni mert már minden bajom volt de a Karácsonyt nem akartam diétázva végigcsinálni így január 10-én kezdtem el és semmi károm nem lett abból, hogy nem 2 héttel hamarabb kezdtem. Szerintem most ne a diétára koncentrálj hanem az esküvőre:) Utána viszont 1-2 héttel kezd el. Nekem nagyon sokat segített! Sok-sok boldogságot kívánok és kitartást a diétához. (ha segítség kell valamikor, írj nyugodtan :D) :)
2012. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsánat... *hamarabb= később
2012. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!