Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta? Mozgás? Melyiket?...

Diéta? Mozgás? Melyiket? Keresgéltem az interneten és kérdezősködtem, de senki nem tudott segíteni. Mindjárt esküvő!

Figyelt kérdés

Nagyon nagy problémám van. Szeptember 5-én esküvőre vagyok hivatalos, ahová már megvettem a ruhámat. Az esküvő alatt kihíztam, már nem tudom begombolni a nadrágot. Nem visszacserélni fogom, hanem belefogyok...

Milyen diétát, vagy módszert kövessek, amivel le tudom faragni a pocimat, szerintetek?


2009. aug. 9. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy, ami elég hatékony, bár drasztikus, nem szabad folyamatosan csinálni szerintem! A párom is megcsinálta egyszer, neki is S.O.S. kellett fogynia. Két hét alatt 5 kilótól sikerült megszabadulnia, de ő mozgott is mellette (pl. kocogott) kétnaponta. A linkje: [link]
2009. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!