Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Késik a mensim,...

Mi lehet ez? Késik a mensim, viszont tegnap előtt este is és most is, barnás volt a wc papír pisilés után. Egyébként csak krémes folyásom van. Teszt negatív.

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mióta késik?

Nem akarlak lelombozni, és ne legyen igazam, de nekem most pont ez volt. 3 napot késett, aztán egy napig barnás volt a wc papír, majd megjött! Nekem egy nappal a nemvár előtt lett nega, akkor én már éreztem,hogy nincs baba!

2010. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, bármi lehet. Nekem 4 nappal a nemvárt előtt volt ilyen barnás kb. 1-2 napig, viszont + lett a tesztem.
2010. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nem stresszelsz? én mikor stresszes voltam akkor sokszor elmaradozott.. esetleg valami hüvelyi fertőzés.? mindenesetre én elmennék egy dokihoz.
2010. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

4 napja késik.És nekem nem mindig olyan csak tegnap előtt este volt egy alkalom,meg ma egy alkalom.egyébként semmi.ezért nem értem.Mert ha folyamatos lenne,akkor természetes,hogy megfog jönni,és már nincs remény.

A másik az,hogy sosem késik.Mindig rendszeres a ciklusom.a babára nem görcsölök rá,mert egyébként nem lenne tervezett,de örülnénk,ha jönne.Csak nem tudom ezeket mire vélni.Tüneteim még annyi,hogy fáradékonyabb vagyok.Sűrűn járok Wc-re, a melleim leszakadnak,és néha olyan sok gyomorsavam van,hogy gyógyszert kell bevennem.és ez sosem volt jellemző.hát nem tom:S

2010. okt. 26. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj! :)
2010. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint újra, holnap pl.
2010. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
inkább a hét végére időzetem az ujabb tesztelést,ha addig sem jön meg,mert nem akarok megint egy csíkot látni.Csak addig parázni sem szeretnék ezen.azért gondoltam kíírom ezt a kérdést,hátha járt már így valaki....
2010. okt. 26. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok !Az ember sok mindent képes "érezni" még ha nem is görcsöl rá annyira! Mi sem terveztük, becsúszott lett volna, de attól kezdve, hogy tudtuk baba is lehet, már szerettük volna. Nekem is jöttek olyan tünetek,hogy 100%-ig meg voltam róla győződve,hogy terhes vagyok! Nemvárt előtt 7 nappal már szurkált a petefészkem (tényleg szurkált,nem csak beképzeltem), pedig nekem max. aznap jelez a szervezetm,hogy meg fog jönni! Aztán mégis megjött! Arra is rájöttem,hogy sokkal jobban figyeltem magam ugye,mint előtte, ezért olyanokat is éreztem,amit eddig nem, pedig elképzelhető,hogy mindig is jelentkeztek,csak nem figyeltem rá.

De ettől függetlenül szurkolok neked, csak nekem is nagyon rosszul esett az egy csík, ezért próbállak kicsit figyelmeztetni,hogy csak annyira éld bele magad, amennyire kell!

2010. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze.értem én.És aranyos vagy!Köszönöm.Én csak 4 napja gondolok rá.Ugye mióta észrevételeztem,hogy nem jött meg.Azelőtt még a gondolata sem merült fel.De azt hiszem igazad van!Sőt!Elfelejtem az egészet.Majd megjön ha megakar.De ha a héten nem teszi,akkor első dolgom a doki,mert már azon is izgulok,mi van ha valami komoly bajom van.Aminem semmi köze mondjuk egy babához.Mégegyszer köszi mindent.Neked is soök sikert a továbbiakban,Szurkolok,hogy mihamarabb babás legyél:)
2010. okt. 26. 15:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet baba. Persze az ellenkezője is. Csak a jóisten tudja még most, hogy mi az igazság, de nagyon drukkolunk neked! Legyen baba!!! :)
2010. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!