Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert kesik a menszeszem?...

Miert kesik a menszeszem? 5-ik napja kesik, es ha pisilek folyik kicsit a ver.

Figyelt kérdés
Miert van ez?

2012. máj. 7. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A vér pisilésnél a hüvelyedből vagy a húgycsövedből folyik-e, mert nem mindegy.

Amúgy talán ha leírnád mióta menstruálsz, hány éves vagy, mikor volt utoljára aktusod, hogyan védekeztek, felfázhattál-e valahol könnyebb lenne. Várj kicsit, ha nem jön meg akkor menj nőgyógyászhoz.

2012. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok , volt sexualis aktus de vedekeztunk , mostanaba sokat stresszelek eretsegiert es mas dolgokert, es ki vagyok merulva a sok tanulasert es a saok jarkalas miatt is
2012. máj. 7. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
De tudni kéne honnan jön a vér. A hüvelyedből, vagy a húgycsövedből?
2012. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom
2012. máj. 7. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy derítsd ki, hogy nem pisilésnél egy steril vatta darabbal, vagy valami nagyon tiszta dologgal egy centire nyúlj fel a hüvelyedbe. Ha tiszta, akkor a vizeletből jön. A biztonság kedvéért és a saját megnyugtatásod érdekében csinálj terhességi tesztet.
2012. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!