Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyászati konzultáció...

Egy nőgyógyászati konzultáció mit takar? Csak beszélgetés az orvossal, vagy vizsgálat is?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! Esetleg tudnátok ajánlani tapasztalt, kedves nőgyógyászt Budapesten? :)
2012. máj. 7. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A konzultáció csak beszélgetés.

Ha magán is jó, tudok egyet az Oktogonnál. Professzor.

2012. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konzultációban nincs vizsgálat, csak beszélgetés, leletek értékelése stb. Én is tudok egyet az 5. ker-ben a Ferenciektől nem messze, írj privit, ha érdekel.
2012. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Férfit, vagy nőt?
2012. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ffit tudok.
2012. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem mindegy? kedves, tapasztalt dokit keres a kérdező, ha neki nem lenne mindegy az orvos neme, akkor nyilván daírja hogy csak nőt, vagy csak ffit ajánljunk. Jobban meggondolva egy nőt is tudok, aki kedves, de a tapasztalata negyed annyi, mint a ffinak, akit tudok.
2012. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én női dokit ajánlanék, aki szinte félszavakból is értheti amit kérdezel, hiszen nem csak könyvből tanulta a "szakmát" mint ffi kollegája, hanem saját maga is érzi, hiszen nem csak orvos hanem nő is.
2012. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nekem igazából mindegy, lehet hogy tényleg jobb lenne a női, de a férfi is jó ha normális. :D
2012. máj. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!