Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem voltam nőgyógyásznál....

Még nem voltam nőgyógyásznál. Gyógyszert szeretnék íratni. Mit fog csinálni a doki?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, akkor lehet, hogy csak felírja a gyógyszert, esetleg vérvételre küld, és a következő levél felírása előtt vizsgál csak meg. Ha nem vagy már szűz, akkor rákszűrés, tapintásos vizsgálat, és esetleg vérvétel.
2012. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Teljes nőgyógyászati kivizsgálást.

Vetkőzés deréktól lefelé, felfekvés, terpesz, szemrevételezés, megtapogatás, egyik kezével felnyúl másikkal az alhasadat megnyomogatja. A "kacsával" szétnyitja a hüvelyedet, belenéz, esetleg kenetet vesz.

Felöltözhetsz alulról, vetkózés felülről, mellek megtekintése, megtapogatása esetleg mellbimbó összecsippentése finoman.

Felöltözés, megbeszélés.

Elküld - jó esetben - vérvételre, trombózisra való hajlam miatt.


Ha szégyenlős vagy akkor női orvost keress, aki elött kevésbé kellemetlen a vetkőzés és a kitárulkozás.


Ha vannak kérdéseis, akkor érdemes listát vinned magaddal, mert ott zavarodban nem fog eszedbe jutni.

2012. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ha még nem voltál, akkor szerintem női dokit kellene keresned. Elég kínos a meztelenkedés és terpesztés, nem muszály ezt tetézni még egy férfi doki "vizslatásával" is!
2012. máj. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi. de az a hejzet hogy nem igen voltam beteges és nem jártam szinte semmilyen dokihoz.:D

de am azt hallottam hogy a női dokik nem olyan jók mint a férfiak. szerintetek? (tapasztalat)

2012. máj. 12. 10:58
 5/18 A kérdező kommentje:
és am nem vagyok szűz. :)
2012. máj. 12. 10:59
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet általánosítani. Férfi dokiból jóval több van, így sokkal könnyebb jót találni, mint nőből. Van, aki szerint a nők empatikusabbak, én inkább azt tapasztaltam, hogy vannak nagyon empatikus ffi és nagyon bunkó nő orvosok is, meg fordítva is. Van, aki könnyebben vetkőzik nő előtt, ezt mindenkinek magának kell tudni. Ha zavarna, hogy "idegen férfi" látja az intim tájaid, akkor keress nőt. Ha nem zavar, akkor meg mindegy, hogy ffi vagy nő, a lényeg, hogy értse a szakmáját, meg tudj beszélni vele mindent stb. Nekem jelenleg ffi dokim van, de volt már nő is. Nem azért váltottam, mert a ffiak jobbak, hanem azért, mert konkrétan az illető drnőnél találtam egy sokkal jobb ffi orvost. Ha jobb nőt találtam volna, akkor oda megyek, de így alakult, most pedig nem töröm a fejem váltáson, mert nagyon bevált a mostani doki.
2012. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az én és a barátnőim tapasztalatai szerint a női dokik sokkal empatikusabbak és megértőbbek mint férfi kollegáik, akikkel szinte barátnőként lehet megbeszélni a legintimebb gondokat is.
2012. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért kíváncsi lennék a tapasztalataidra. Mármint hány ffi és hány nő orvosnál jártál (te és a barátnőid), amiből ezt a messzemenő következtetést vontad le??
2012. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem értelek..

Ha egy ffi és egy nőnél járt , és az ismerősei is egy férfi és egy nőnél jártak, akkor abból nem lehet következtetést levonni szerinted?

2012. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Abból azt a következtetést lehet levonni, hogy van empatikus meg kevésbé empatikus orvos. Ha mondjuk az egyik szemüveges, a másik meg nem, akkor Te levonnád azt a következtetést, hogy a szemüveges orvosok empatikusabbak????
2012. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!